passat / cc

Passat R-line na test

Jedná se o prvního Passata, kterého jsme v clubu testovali. A myslel jsem, že půjde o obyčejný test, ale musím říct, že jsem byl velice překvapen. Koukneme na to spolu.

Pokračovat ve čtení

Předprodej nového modelu Passat GTE zahájen. Ceny od 1 149 900 Kč

Volkswagen zahájil předprodej nového modelu Passat GTE na českém trhu. Bestseller v segmentu manažerských vozů přichází s inovativním hybridním pohonem s možností externího nabíjení (plug-in hybrid) a zákazníci jej mohou objednávat v karosářských variantách Limuzína i Variant za ceny od 1 149 900 Kč včetně DPH.

Pokračovat ve čtení

Příjezd na český trh hlásí i nový Passat Alltrack

Passat Alltrack je novinkou, která rozšiřuje už tak rozmanitou nabídku modelové řady Passat. Jedná se o vůz s robustním designem a všestrannou využitelností, jehož cílem je spojit to nejlepší ze světa silničních a terénních vozů. Na českém trhu je Passat Alltrack k dostání od 910 900 Kč.

Pokračovat ve čtení

Jak by vypadal levný Passat?

Jak jistě víte, Volkswagen v překladu znamená "lidové auto." V posledních letech se ale zdá, že automobilka cílí spiše na majetnější část obyvatelstva, než na prostý lid. Jak by mohla vypadat "osekaná" verze nového Passatu Vám tak alespoň přiblíží maďarský ilustrátor X-Tomi.

Pokračovat ve čtení

Přihlášení