Hra světla a lehkosti – hologram v GTI

Koncepční vůz Golf GTI Aurora1, který Volkswagen aktuálně představuje na Setkání GTI u jezera Wörthersee, je na první pohled rychlý a výrazný, druhý pohled však odhalí jeho inovativní a progresivní charakter. Skvost ze světa high-tech je totiž viditelný až po otevření zavazadlového prostoru tohoto unikátního automobilu.

Pokračovat ve čtení

Volkswagen Fest 2k19- Registrace

Volkswagen Fest 2k19

Volkswagen Fest je tady a není lepší zakončení prázdnin než na akci dorazit a užít si víkend na plno. Těšit se můžete na bohatý program, soutěže jak pro děti a dospělé, sprinty na letištní dráze, koncerty kapel, Honzu Říhu jako moderátora celého dne s Bárou Dvorskou.

Pokračovat ve čtení

45 let modelu Golf

Dne 29. března 1974 zahájil Volkswagen v závodě Wolfsburg oficiálně výrobu budoucího bestselleru, který se stal nástupcem legendárního Brouka. Nikdo u Volkswagenu tehdy netušil, že zákazníci na celém světě koupí do dnešního dne více než 35 milionů vozů. Čistě matematicky je od zahájení výroby před 45 lety na celém světě objednáván nový vůz Golf každých 41 sekund – bez přerušení každý den. V průměru 780 000 vozidel za rok.

Pokračovat ve čtení

Přihlášení