Volkswagen udržel dvouciferný růst i v roce 2016

Praha, 11. ledna 2017 – Značka Volkswagen osobní vozy upevnila své postavení suverénní jedničky mezi dovozci na českém trhu a loňský rok uzavřela již poněkolikáté v řadě s rekordními výsledky. S celkem 26 598 registrovanými novými osobními vozy Volkswagen se jí navíc podařilo udržet dvouciferné tempo meziročního růstu (+12 %) z uplynulých let. Čeští zákazníci odjíždějí od prodejců Volkswagen nejčastěji v modelech Golf, Passat, Polo, Tiguan a Touran.

Pokračovat ve čtení

Koncern Volkswagen uzavřel se společností NVIDIA strategické partnerství

Koncern Volkswagen uzavřel se společností NVIDIA strategické partnerství pro vývoj přístrojové desky s umělou inteligencí. Johann Jungwirth, vedoucí digitalizace v koncernu Volkswagen, představil na CES 2017® spolupráci na vývoji přístrojové desky založené na umělé inteligenci, která zajistí nejvyšší úroveň uživatelské přívětivosti.

Pokračovat ve čtení

Asistent pro rozpoznávání dopravních značek

„Jaké omezení rychlosti tu vlastně platí?“ Tuto otázku si pravděpodobně nejednou položil každý řidič při jízdě ve městě, mimo město nebo na dálnici. Pokud mu potřebnou informaci neposkytnou ani spolucestující, ani další dopravní značky, podstupuje řidič riziko, že pojede na úseku s měřením rychlosti příliš rychle. Řidičům vozů značky Volkswagen pomáhá v těchto situacích asistent pro rozpoznávání dopravních značek.

Pokračovat ve čtení

  • 1
  • 2

Přihlášení