Volkswagen Caddy ve službách Jizerské 50

Volkswagen Užitkové vozy pokračuje v dlouhodobé podpoře českého běžeckého lyžování. Hlavní partner nadcházející Jizerské 50 předal Martinu Kouckému, organizátorovi slavného běžeckého závodu, nový Volkswagen Caddy Trendline s pohonem všech kol 4Motion.

 Všestranný Caddy hraje v přípravách 53. ročníku Jizerské 50, který se uskuteční ve dnech 7. až 9. února 2020, nezastupitelnou roli.

„Volkswagen Užitkové vozy je již 23 let spolehlivým partnerem českého běžeckého lyžování, k němuž neodmyslitelně patří i legendární Jizerská 50,“ říká Jakub Šebesta, ředitel divize Volkswagen Užitkové vozy společnosti Porsche Česká republika. „Mám velkou radost, že její organizátory můžeme podpořit všestranným modelem Caddy s mimořádným vnitřním prostorem navzdory kompaktním vnějším rozměrům. V náročných zimních podmínkách je důležitý také příkladný komfort a bezpečnost ve spojení s vynikající trakcí zajišťovanou pohonem všech kol 4Motion.“

Martin Koucký ze Ski klubu Jizerská 50 si novou posilu ve svém týmu nemůže vynachválit. Jeho Volkswagen Caddy Trendline je poháněn osvědčeným motorem 2.0 TDI s nejvyšším výkonem 90 kW/122 k. Hnací síla je i za nepříznivých provozních podmínek přenášena spolehlivě na vozovku prostřednictvím šestistupňové manuální převodovky a pohonu všech kol 4Motion.

„Volkswagen Caddy 4Motion je jako zdatný běžkař – dojede kamkoli,“ říká Martin Koucký, hlavní organizátor Jizerské 50. „Nyní nás čeká nejtěžší fáze příprav Jizerské 50. Musíme vybudovat perfektní zázemí pro všechny účastníky – více než 7 000 sportovců a další tisíce fanoušků a diváků – a zajistit potřebný materiál. Spolehlivé služby modelu Caddy jsou v tomto zápřahu opravdu nedocenitelné.“

IMG 9072 small

IMG 9083 small

Přihlášení