• Beetle New Beetle

Brouci kam se podíváš…

A ty máš v hlavě brouky, z májový louky… Tak zní známá písnička od skupiny Mandrage. Pokud se budeme bavit o srazu Brouků, jsem zvědavý, jak jich do hlavy naskládáte bezmála 80...

Pokračovat ve čtení

New Beetle a Beetle club informuje o srazech

Pro náš spřátelený New Beetle a Beetle club nastalo období, kdy se hodnotí a vzpomíná na sraz minulý a zároveň se informuje o srazech budoucích. V obsáhlejším článku naleznete jak recenzi na loňský 14. mezinárodní sraz, tak pozvánku na letošní plánovaná setkání. Vzkaz z clubu pro všechny majitele a přiznivce vozů VW New Beetle a Beetle zní jasně: "V roce 2016 se máte opět na co těšit!"

Pokračovat ve čtení

Pozvání na 15. Mezinárodní sraz New Beetle a Beetle clubu

Všechny Vás zveme na 15. mezinárodní setkání vozů VW New Beetle a Beetle. Sraz se bude konat ve Slavkově u Brna, a to 7. - 8. května 2016. Tématem srazu budou "Celebrity," takže pokud vlastníte nebo jste fanouškem jakékoliv variace Brouka a prozatím nemáte na začátek května žádný plán, udělejte si do kalendáře poznámku.

Pokračovat ve čtení

Volkswagen uvádí na český trh model Beetle Dune

Předprodej nového modelu Beetle Dune odstartován! Vůz zaujme robustním designem s nápadnými 18“ koly a zvýšenou světlou výškou. Radost z jízdy v kultovním modelu, který svým vzhledem připomíná legendární buggy pro vytrvalostní soutěže na mexickém poloostrově Baja California, si můžete dopřát již od 502 900 Kč.

Pokračovat ve čtení

Legendární Brouk oslavil 70leté jubileum

Krátce po Vánocích v roce 1945 sjela z výrobní linky ve Wolfsburgském závodě první vozidla označovaná jako Volkswagen Typ 1, po nichž následovalo více než 21 milionů Brouků. Dnes znají siluetu této automobilové ikony takřka všude a bez nadsázky můžeme potvrdit, že se Brouk stal srdeční záležitostí mnoha milionů motoristů.

Pokračovat ve čtení

Beetle Dune oslavil v Los Angeles světovou premiéru

Na autosalonu v Los Angeles představil Volkswagen nový model Beetle Dune. Nápadný design laděný do lehce offroadového stylu, nové barvy, zvýšená karoserie a 18" kola - to jsou znaky tohoto vozu, který připomíná legendární buggy z vytrvalostních soutěží na poloostrově Baja California. U českých prodejců si můžete objednávat Beetle Dune Coupé začátkem prosince.

Pokračovat ve čtení

  • 1
  • 2

Přihlášení