polo

Nové Polo R WRC je ve vývoji. Má být výkonnější, rychlejší a atraktivnější

V rámci přípravy na nadcházející éru soutěžního sportu se ve Volkswagenu pustili do vývoje nového vozu Polo R WRC. Ředitel oddělení Volkswagen Motorsport se nechal slyšet, že: "Pravidla WRC pro rok 2017 obsahují mnoho atraktivních technických novinek pro mistrovství světa v rallye." Nové Polo R WRC tak bude mít o 50 mm širší karoserii, o 25 kilogramů nižší hmotnost a výkon stoupne na cca 280 kW (380 k).

Pokračovat ve čtení

V Rallye Švédsko zvítězila posádka Ogier/Ingrassia

V jediné zimní rallye sezóny dominovala posádka Sébastien Ogier/Julien Ingrassia (F/F) a na čtvrtém místě skončili Mikkelsen a Jæger. Volkswagen tak s vozem Polo R WRC zaznamenává další velký úspěch! Pro Ogiera a Ingrassiu to byl třetí úspěch ve čtyřech posledních ročnících této klasické rallye a 34. triumf celkově.

Pokračovat ve čtení

James May testoval závodní verzi VW Polo

James May z britského pořadu Top Gear se během 22. řady snažil co to jen šlo, aby se zbavil přezdívky "kapitán šnek," kterou mu vymysleli jeho kolegové Clarkson a Hammond. Závodil s Nissanem GT-R v Austrálii, vyjádřil svoje sympatie k Ferrari 488 GTB, či otestoval sportovní vůz Mercedes-AMG GT. Nyní usedl do kabiny sportovní verze Volkswagenu Polo.

Pokračovat ve čtení

  • 1
  • 2

Přihlášení