polo

Nové Polo bude?

Je tomu už hodně dlouho co k nám přišlo Polo šesté generace. Sám si pamatuji jak jsme ho testovali napřed s normálním motorem, a pak s motorem GTI. Kdy jsem o koupi opravdu uvažoval. No ale kde je tedy Facelift už?

Pokračovat ve čtení

Polo v GTI - jaké je?

Není tomu tak dávno, kdy za sedmero modely, sedmero motory, sedmero řidičů... Takhle to nebude, protože tohle je Polo, které má v sobě 200 koní, a je to zábava! Mrkneme na to…

Pokračovat ve čtení

Nové Polo R WRC je ve vývoji. Má být výkonnější, rychlejší a atraktivnější

V rámci přípravy na nadcházející éru soutěžního sportu se ve Volkswagenu pustili do vývoje nového vozu Polo R WRC. Ředitel oddělení Volkswagen Motorsport se nechal slyšet, že: "Pravidla WRC pro rok 2017 obsahují mnoho atraktivních technických novinek pro mistrovství světa v rallye." Nové Polo R WRC tak bude mít o 50 mm širší karoserii, o 25 kilogramů nižší hmotnost a výkon stoupne na cca 280 kW (380 k).

Pokračovat ve čtení

V Rallye Švédsko zvítězila posádka Ogier/Ingrassia

V jediné zimní rallye sezóny dominovala posádka Sébastien Ogier/Julien Ingrassia (F/F) a na čtvrtém místě skončili Mikkelsen a Jæger. Volkswagen tak s vozem Polo R WRC zaznamenává další velký úspěch! Pro Ogiera a Ingrassiu to byl třetí úspěch ve čtyřech posledních ročnících této klasické rallye a 34. triumf celkově.

Pokračovat ve čtení

  • 1
  • 2

Přihlášení