transporter

Volkswagen Užitkové vozy bude od roku 2024 vyrábět v Hannoveru nové prémiové elektromobily pro koncernové značky

Dozorčí rada koncernu Volkswagen schválila na svém zasedání přidělení výroby dalších nových modelů značce Volkswagen Užitkové vozy v Hannoveru. Kromě vlastní modelové řady T a modelu ID. BUZZ bude Volkswagen Užitkové vozy vyrábět ve svém hlavním závodě také tři modely zcela elektricky poháněných SUV segmentu D pro další značky koncernu. Rozšíření hannoverského závodu o výrobu vozidel dalších značek si vyžádá investice ve výši 680 milionů eur.

Pokračovat ve čtení

Rekordní sraz Transporter clubu aneb Téčko všude, kam se podíváš

Spřátelený Transporterclub pořádal od 10. - 12. června již 12. ročník hlavního srazu a my můžeme s čistým svědomím potvrdit, že to byl maxi sraz. Do rekreačního areálu Morava Camp v Mohelnici dorazilo celkem 440 dospělých účastníků, 225 dětí a 216 Transporterů, což jsou rekordní čísla, která překvapila i samotné organizátory akce. My vám nyní přinášíme hodnocení toho nejpovolanějšího ze všech, koordinátora Transporterclubu - Ondry Šindeláře.

Pokračovat ve čtení

T1 s 523 koňskými silami!

Švýcarský konstruktér Fred Bernhard postavil jedno z nejzajímavějších Téček poslední doby. Ukázal jej na Wörthersee GTI Meeting (VW festival v Rakousku). Je libo T1 s 523 koňskými silami?

Pokračovat ve čtení

Přihlášení