Volkswagenclub  O klubu

O clubu

Volkswagen club začal oficiálně fungovat v listopadu roku 2015. Vize pojící se s jeho vznikem však mají mnohem hlubší kořeny. Na straně jedné stojí láska ke znaku VW. Fandovství. Kult. Auta pro lidi a lidé milující tato auta. Obrovská komunita lidí a více než jen řidiči. Na straně druhé importér vozů se zájmem tuto komunitu podporovat, nadstandardně rozšířit svoje aktivity i za hranice autorizovaných dealerů a servisů.

Z tohoto spojení vznikl Volkswagen club. Zájmové uskupení sdružující vlastníky a příznivce vozů značky Volkswagen napříč celým spektrem modelových řad, roků výroby a zaměření. Koncern Volkswagen je dlouhodobě na špici světových producentů automobilů a jeho historie je plná legend. Golf, Passat, Transporter, Polo, Caddy nebo například Brouk - není divu, že tato bohatá historie vytváří komunity fandů.

Proto chceme skrze auta lidi spojovat a zároveň podporovat a sbližovat již fungující komunity oddané jednotlivým modelům. Z toho důvodu stojí tyto komunity již od samotného prvopočátku v základech Volkswagen clubu. Volkswagen je v našem srdci, je to náš koníček, zábava a někdy i posedlost. Pokud je to i Váš případ, tak patříte k nám...

forum01

Přihlášení