polo

Nové Polo bude?

Je tomu už hodně dlouho co k nám přišlo Polo šesté generace. Sám si pamatuji jak jsme ho testovali napřed s normálním motorem, a pak s motorem GTI. Kdy jsem o koupi opravdu uvažoval. No ale kde je tedy Facelift už?

Jak již bylo popsáno, je to už dost dlouho a Polo už by si také zasloužilo nějaký upgrade, nový kabát nebo tak. A ono se to opravdu blíží. JAko mne to ani nepřijde, že by to POlo potřebovalo, jelikož jak jsem psal výše, když jsem testoval GTI Polo, měl jsem opravdu chuť do toho jít. Ale je potřeba dohnat krok se svojí značkou a konkurencí.

Nemáme ještě nic potvrzený, ale je jasný, že se Polo bude chtít přiblížit Golfu, aby POlo lépe zapadlo do flotily. Takže se mu uděla určitě jiný nárazník přední, světlomety, v zadní části se taky budou muset dělat úpravy. Zkrátka se musí přiblížit 8. generaci Golfu.

No a třešnička na závěr. Volkswagen do toho Pola bude chtít asi narvat eTSI tedy hybridní motor. TAkže to by zase mohla být trochu zábava. No uvidíme s čím Volkswagen Polo osloví příště.

Přihlášení