• Úvod
  • Passat / CC
  • Edice a verze

Modelové verze - Passat

Passat GT Syncro / 4Motion

GT syncro variant

passat 4motion

Poprvé se Passat s náhonem na všechna čtyři kola objevil v osmdesátých letech při jeho II. generaci. Disponoval pětiválcovým motorem o (atypickém) objemu 2.1 litru, měl zvýšený podvozek a byl plně připraven na jízdu v horším terénu.

První Syncro (II. generace Passatu) byla dostupná pouze ve verzi Variant (kombi), novější generace se již dělají i jako klasický sedan. Při V. generaci se přešlo z označení Syncro na 4Motion. Od VII. generace je dostupná verze Alltrack, která kromě pohonu 4Motion disponuje dalšími designovými a technickými úpravami pro nepříznivé terénní podmínky.

Passat Edition One

b3 edition one

Limitovaná edice III. generace Passatu. Vůz má luxusnější interiér, černou "Aubergeiner" barvu karoserie, BBS kola a 1.8 l motor. Jedná se o opravdu vzácnou verzi Passatu.

Passat Wolfsburg Edition

wolfsburg edice

Volkswagen já známý tím, že čas od času udělá nějakou "Wolfsburg edici" svého modelu. Tato verze Passatu z roku 2013 se pyšní speciálními 16-ti palcovými koly, koženkovým povrchem v interiéru, vyhřívanými sedadly, vylepšeným zvukovým systémem se satelitním rádiem a chytrou navigací a bluetooth a automatickými světly. Roku 2015 představil Volkswagen limitovanou "SE edici," která přímo navazuje na tuto.

Passat Alltrack

vw passat alltrack

"Offroadová verze" Passatu, vycházející z provedení kombi, poprvé představená u VII. generace. Má standradně pohon 4x4 a světlou výšku o 27,5 mm vyšší, 17-ti palcová kola (případně také 18 a 19-ti palcová), pozměněné tvary nárazníků, ochranné plastové lemy prahů a blatníků, střešní ližiny a dodatečné nerezové oplechování podvozku. Je na výběr ze dvou benzinových a třech turbodieslových motorů. Více informací o Alltracku přináší tento článek

CC Dynamic Black Limited Edition

cc dynamic black special edition

Limitovaná edice modelu CC roku 2015 s upravenou R-Line karoserií, 18-ti palcovými Talladega koly, agresivnějšími nárazníky, mlhovkami a přední mřížkou. Dále zde nalezneme Nappa kožené sedačky s dekorativními prvky, chytrý navigační systém s bluetooth a další drobné designové prvky.

Přihlášení