Tak kdo si ho vezme?

Hned poté, co jsem vrátil Touarega, jsem se stavil na Porsche Brno pro Arteona ve verzi shooting brake. A víš jaký to auto je? Naprosto parádní! No fakt!

Pokračovat ve čtení

Volkswagen zahájil prodej nových sportovních modelů Arteon R a Arteon Shooting Brake R

Avantgardní modely Arteon a Arteon Shooting Brake jsou sportovní a cestovní automobily pro náročné podnikatele a manažery. Volkswagen nyní zahajuje předprodej vrcholných verzí modelové řady, která byla na podzim 2020 významně rozšířena a modernizována. Modely Arteon R a Arteon Shooting Brake R pohání výkonný a hospodárný přeplňovaný čtyřválec TSI.

Pokračovat ve čtení

Arteon Shooting Brake

Tak jsme se dočkali, když vyjel Arteon na světlo světa, byla to naprsotá paráda. Všichni ho chválili, všichni ho chtěli, pro některé se stal symbolem vkusu. Některým však přišel malý. Mě teda ne, protože to má obrovský kufr, ale chápu, že kočárek tam třeba nedáte. Ale teď se všechno mění.

Pokračovat ve čtení

R-Line Arteon a VAGcrew sraz

Takže uděláme limuzínu, do které dáme 280 koní, aby se s tím dalo lítat. K tomu všemu tomu autu dáme 4,80 metru na délku, aby všichni měli dost místa. No a pak to vezmeme na sraz VAG crew. Jak to asi mohlo dopadnout...

Pokračovat ve čtení

Vlajková loď jménem Arteon

Konečně nastal vytoužený okamžik. Minulou středu jsem dostal od Porsche Brno k dispozici nejnovější vlajkovou loď značky Volkswagen, luxusní limuzínu a prvotřídního krasavce Arteona.

Pokračovat ve čtení

Přihlášení