Arteon Shooting Brake

Tak jsme se dočkali, když vyjel Arteon na světlo světa, byla to naprsotá paráda. Všichni ho chválili, všichni ho chtěli, pro některé se stal symbolem vkusu. Některým však přišel malý. Mě teda ne, protože to má obrovský kufr, ale chápu, že kočárek tam třeba nedáte. Ale teď se všechno mění.

 

Tohle je video Arteonu ve verzi, která je více nakloněná rodině. První Arteon byl, je a bude skvělý auto. Za mě jedno z nejlepších, kterých bych chtěl mít v garáži. Je elegatní, vypadá skvěle, motorizace jsou dobré a záživné, a nenudíte se s ním. Arteon byl spíše pro managery, ředitele, zařadil se o vyšší příčku než Passat, který byl spíše pro managery. S Arteon jezíd ředitelé firem. To je jednoduchý fakt. Limuzína pro ředitele, kterou si řídí sami a řídí si ji rádi. Jednoduché.

Když po vydání Arteonu se objevila fotka Arteonu v combíku všichni byli nadšení a to šlo o fanouškovský pohled. Někdo ho zkrátka udělal pro rodinu. 

3962128

A takhel to vypdaalo přesně po vydání normálního Arteona. Naštěstí se toho Volkswagen chytl a když viděl, že by o auto byl zájem začali na tom pracovat. A díky bohu, Shooting Brake je přesně takový jakého jsme si přáli, velký a konfortní a neztratil nic ze své elegance. Na předních a zadních sedačkách nepoznáte ani, že se díte v combi, je to tam totiž skoro úplně stejné jako v normálním Arteonu.

A teď už je dostupný, dokonce na stránkách Volkswagenu už jsou i skladové zásoby, takže ho můžete mít třeba zítra doma. Pokud najdete ve svém prasátku něco málo nad 800 tisíc. Ale zase ruku na srdce, to přece stojí za to ne? DB2020AU01810 medium

Přihlášení