golf

Všestranný model Golf Sportsvan triumfoval u časopisu AUTO TEST

Automobil Volkswagen Golf Sportsvan se může pyšnit dalším prvenstvím. Tentokrát se stal celkovým vítězem hodnocení vozidel časopisem AUTO TEST a nechal tak za sebou téměř pět stovek svých konkurentů. Gratulujeme!

Na frankfurtském mezinárodním autosalonu Internationale Automobil-Ausstellung (IAA) došlo mimo jiné k předání ceny pro nejlepší vozidlo roku 2015. Tuto cenu uděluje časopis AUTO TEST a nezískal ji nikdo jiný, než Volkswagen Golf Sportsvan. Čím si tenhle triumf zasloužil?

Hodnotitelé přihlédli k všestrannosti. Ocenili jak sportovní proporce, tak variabilní interiér a objemný zavazadlový prostor (více než 1500 litrů). Svou úlohu také sehrály nejmodernější asistenční systémy a široká paleta navigačních systémů a audiosystémů.

Dále byly redakcí zhodnoceny tradiční kritéria, jako například spotřeba paliva, bezpečnost, brzdná dráha, zrychlení nebo nabídka klasické, respektive příplatkové výbavy.

Časopis AUTO TEST se v Německu považuje za jeden z nejrenomovanějších plátků, co se testování vozidel týče. Rok co rok důsledně analyzuje (nejenom) jízdní vlastnosti několika stovek automobilů spadajících do různých tříd.

Při testování najezdí příslušní pracovníci redakce téměř dva miliony kilometrů ročně. Triumf Golfu Sportsvan se tak stává perfektní vizitkou pro automobilku Volkswagen.

Zdroj: Volkswagen

Přihlášení