• Beetle New Beetle

5 nových konceptů od Volkswagenu

Na New York Auto Show nám Volkswagen představil celkem pět nových konceptů - jednoho vylepšeného Golfa a čtyři Brouky. Je libo Golfa s náhonem na všechna čtyři kola, nebo Beetle R-Line?

Volkswagen of America, Inc. představil na newyorské Auto Show hned pět konceptů. Prvním je Golf SportWagen Alltrack, o kterém již víme, že opravdu vznikne (u Brouků si zatím nejsme jistí). Na trh by měl přijít někdy kolem let 2016 až 2017. V podstatě se jedná o dlouhou variantu Golfu, ovšem novinkou je náhon na všechna čtyři kola. Další úpravy se týkají ochranných částí vozu, nových nárazníků a většího interiéru.

VW Golf SportWagen Alltrack

VW Golf SportWagen Alltrack 2

Prvním z nově představených Brouků je Beetle Convertible Denim, který je "džínovou" variantou vozu. Zajímavý je drobnými vizuálními úpravami, stahovací střechou a hlavně přitažlivou textilně-vypadající barvou. V sedmdesátých letech již jedna taková "džínová" edice vznikla a původní Brouk s ní slavil nemalé úspěchy. Automobil má být poháněný motorem o síle 170 koní a objemu 1.8 litru (TSI).

beetle convertible denim front three quarter

Druhý koncept se jmenuje Beetle Pink Color Edition a jedná se o odpověď na poptávku v USA a Číně po růžové barvě. Vůz má opět nějaké ty drobné designové úpravy, jako barva interiéru, či upravené nárazníky.

beetle pink color edition front three quarter in motion

Třetí novinkou je Beetle Convertible Wave, který je stvořen pro léto. Koncept dostal stylovou oranžovou barvu, skládací střechu a 19-ti palcová kola.

beetle convertible surfer front three quarter

A posledním představeným konceptem je Beetle R-Line. Tento krasavec má nižsí štrechu a delší kapotu se spoilerem. Je poháněn 217 koňskými silami v motoru TSI o objemu 2 litry. Dalšími změnami oproti normálnímu Broukovi jsou "agresivní" nárazníky, ventily v kapotě, černý interiér a 20-ti palcová aluminiová kola.

beetle r line front three quarter in motion

241394213 1427729499354

Přihlášení