Upozornění

JFTP: :write: Špatná odpověď

Motorové oleje Castrol

0.0/5 hodnocení (0 voleb)
Volkswagen club Vám přináší jedinečnou nabídku olejů pro váš Volkswagen a to všech modelových řad. Tyto originální oleje značky Castrol a Shell zaručují nejvyšší kvalitu. Přes eshop Volkswagen clubu si můžete objednat tyto oleje z pohodlí vašeho domova a my vám zajistíme jejich doručení.

Typy nabízených olejů se liší různými vlastnostmi a jsou rozděleny pro různé typy motorů.
 
Popis
Castrol Magnatec 5W-40 C3 kombinuje „inteligentní“ molekuly se syntetickou technologií zajišťující silnější mazací film. Vhodný pro použití v benzinových motorech a dieselových motorech, včetně motorů vybavených filtrem pevných částic. Díky „inteligentním“ molekulám poskytuje více ochrany v době kritické fáze startu a rozjezdu a zajišťuje vynikající výkon za extrémních podmínek studených startů.
Určeno pro krátké výměnné intervaly (cca 15 000 km) a pro motory bez PD.
 
Castrol Magnatec 10W-40 je motorový olej speciálně navržen pro víceventilové motory pracující za vysokých otáček. Kombinuje syntetickou technologii s „inteligentními“ molekulami, které ulpívají v motoru a vytváří tak silnou ochrannou vrstvu.
Určeno pro krátké výměnné intervaly (cca 15 000 km) a starší typy motorů (do roku 2000).
 
Castrol SLX Professional Powerflow LongLife III splňuje požadavky nejnovějších specifikací VW 504.00 a 507.00, poskytuje motorový olej LongLife III nejlepší řešení nových a náročnějších potřeb současné generace naftových motorů s integrovanými filtry pevných částic. "Clean Performance Technology™" přispívá k minimalizaci složek výfukových plynů, které jsou problematické pro filtry pevných částic (síry, sulfátového popela a fosforu). Toto se v kombinaci s filtrem a řízením motoru promítá do téměř úplné redukce škodlivých emisí sazových částic.
Určeno pro Longlife servis (30 - 40 000 km).
 
Castrol EDGE Turbo Diesel 5W-40 je syntetický motorový olej s Fluid Strength Technology™ vhodný pro použití v benzinových i dieselových motorech, kde výrobce doporučuje oleje specifikace API SN/CF, ACEA A3/B3, A3/B4, C3 anebo dřívější specifikace. Je formulován tak, aby byl kompatibilní s moderními systémy následné úpravy výfukových plynů. Četná schválení předurčují Castrol EDGE 5W-40 pro použití v široké škále vozů. Na základě nezávislých testů snižuje kontakt kovových součástek motoru až o 40% oproti přednímu konkurenčnímu produktu.
Určeno pro krátké výměnné intervaly (cca 15 000 km) a pro motory se systémem PD.
 
Shell Helix Ultra AV 0W-30 je plně syntetický lehkoběžný motorový olej pro osobní a užitkové automobily. Motorový olej Shell Helix Ultra AV 0W-30 byl vyvinut aby překonal specifikace VW jenž umožňují prodloužené intervaly výměny s použitím do všech typů motorů včetně PD. Přes své unikátní složení a nizkou veiskozitu zajišťuje motorový olej Shell Helix Ultra AV 0W-30 dokonalé mazání motorů i za nejnáročnějších podmínek. Motorový olej se vyznačuje výraznou úsporou PHM za současného zvýšení výkonu motoru.
Určeno pro starší motory VW se specifikací oleje 503.00/506.00/506.01 (LongLife 2)
Všechny tyto oleje najdete v našem eshopu, kde si je můžete objednat. Stačí zaslat objednávku na clubový mail, kde uvedete jaký typ a kolik litrů oleje budete potřebovat. Nezapomente uvést vaší doručovací adresu a telefon. Zboží Vám bude v nejbližší době zasláno na dobírku, poštovné činí 99 Kč skrze PPL. Je to jednoduché a rychlé.

Bude Vám také vystavena faktura, takže si můžete odečíst DPH.

 
Dobrý tip
Pokud se chystáte s autem na servisní prohlídku do oficiálního VW servisu máme pro Vás jeden dobrý typ na úsporu nemalých pěněz. Již přes rok můžete využít zmírněných podmínek ve všech oficiálních servisech VW, kterých mužete po celé ČR najít okolo 85. Do těchto servisu si můžete přivést svůj vlastní olej, který však musí být určen pro váš typ motoru a originálně zabalen. Cena 1 litru oleje se ve VW servisu pohybuje okolo 650 až 800 , vy si však můžete s naší nabídkou pořídit tento olej za třetinovou cenu. Servisní prohlídka tak bude podstatně levnější a vaše auto neztratí záruku či záruku mobility.

Příklad
Pro názornou ukázku zde máme dokumenty ke garanční prohlídce, která se konala před několika dny. Jak můžete vidět, tak prvotní odhadovaná cena servisní prohlídky bez vlastního oleje činila 9 000 Kč. Po dodání oleje majitelem, činila platba 2 682 Kč. Pokud k tomu připočítáme cenu nakoupeného oleje 1 840 Kč (8 x 230 Kč), tak jsme za celý servis zaplatili 4 522 Kč. Tímto můžete ušetřit přibližně polovinu na jedné servisní prohlídce a to už jsou nemalé peníze.
 
P.S:  S jedinou věcí s kterou se můžete setkat, že vám servis vrátí váš vyjetý olej k vlastní likvidaci. Pokud chcete zjistit více informací, napište na clubový mail a informace Vám rádi zašleme.

Pozn.: tyto slevy čerpáme na základě spolupráce s Transporter clubem.

Jak uplatnit slevu?

Adresa

  • Ulice: Příční 130/24
  • PSČ: 602 00
  • Město: Brno

Kontakt

  • Telefon: +420 733 561 370
  • E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Přihlášení