Upozornění

JFTP: :write: Špatná odpověď

ALCAR BOHEMIA, s. r. o.

0.0/5 hodnocení (0 voleb)
ALCAR BOHEMIA se představuje
Společnost ALCAR BOHEMIA, s. r. o. působí na českém trhu od dubna roku 1998. Je výhradním dovozcem a velkoobchodním distributorem ocelových disků značky KFZ a hliníkových kol značek AEZ, DOTZ, DEZENT a ENZO. Od roku 2002 má ve svém sortimentu také ocelová kola pro nákladní vozy značky Hayer Lemmerz - Maxion Wheels.
Začátkem roku 2006 se firma přestěhovala do nového sídla v Nupakach u Prahy, které podstatně zlepšilo její logistické zázemí. V současnosti svým partnerům nabízí přibližně 2500 druhů ocelových a hliníkových kol pro všechny obvyklé osobní, lehké užitkové a off roadové automobily včetně příslušenství ke kolům a doplňkového sortimentu.
Během svého působení si získala postavení největšího tuzemského dodavatele a prodejce litých a ocelových disků na trhu s náhradními díly. To svědčí o úspěšnosti její podnikatelské strategie vycházející ze strategie celého holdingu, která se upírá k moderním technologiím výroby a inovativním designům. Současně je kladen velký důraz na služby poskytované společně s produktem, tj. na propracovaný logistický systém s dodávkou zboží do 12 nebo 24 hodin od objednávky, prodejní aktivitu, technický servis partnerům, široký sortiment zboží a v neposlední řadě marketingovou podporu produktů a svých partnerů prostřednictvím televize, rozhlasu, internetu, periodik, katalogů, www stránek a automobilového sportu.
 
Společnost ALCAR BOHEMIA, s. r. o. patří do skupiny rakouského holdingu ALCAR, mezinárodní průmyslové a obchodní skupiny, jejíž hlavní obchodní aktivity se koncentrují na výrobu ocelových a litých kol pro osobní a lehké užitkové automobily a na jejich velkoobchodní distribuci. Holding má prostřednictvím svých 31 dceřiných společností zastoupení ve 13 zemích Evropy a také díky této široké síti zaujímá pozici lídra na trhu s náhradními díly.

Pozn.: tyto slevy čerpáme na základě spolupráce s Transporter clubem.

Jak uplatnit slevu?

Adresa

  • Ulice: Komerční 233
  • PSČ: 251 01 Nupaky
  • Město: Nupaky

Kontakt

Přihlášení