Upozornění

JFTP: :write: Špatná odpověď

Escape6

5.0/5 hodnocení (2 voleb)

Escape6

Společnost Escape6 s.r.o. působí na českém trhu již od roku 2000. Za tu dobu se stala jedním z nejvýznamnějších dovozců produktů pro sportovní a tuningové úpravy z Evropy, Spojených států amerických i dálného východu.

V jejich sortimentu naleznete špičkovou americkou autokosmetiku Meguiar's s více než stoletou tradicí. Provonět vůz i byt si můžete podmanivými a skutečně dlouhotrvajícími vůněmi California Scents. Pokud máte radši nějakou tu designovou nebo sportovní úpravu, pak si určitě vyberete z široké nabídky spoilerů ABT, Rieger, Caractere či Maxton, nebo litých a kovaných kol BC Forged, Schmidt, RH, Asa, Vossen a mnoha dalších.

Snížit vůz a vylepšit jízdní vlastnosti Vám dovolí podvozky renomovaných výrobců H&R, KW, ST Suspensions, případně vzduchové podvozky AirLift Performance či komponenty pro jejich stavbu od firmy VIAIR. Pozměnit k obrazu svému můžete svůj vůz dalšími doplňky od světoznámých výrobců, jakými jsou např. Recaro, Sparco, Prosport, Takata, GruppeM, Supersprint, Milltek, Foliatec a velkou řadou dalších.

V Escape6 naleznete vše, co potřebujete, abyste ze svého vozu udělali jedinečný a nepřehlédnutelný skvost, za kterým se každý se zalíbením ohlédne. Chcete se dovědět více? Pak si prohlédněte jejich webové stránky.

Zákazníci mohou kdykoli navštívit e-shop, odkud mohou objednat všechno dodávané zboží. Pokud však dáváte přednost osobnímu jednání, neváhejte navštívit moderně zařízenou kamennou prodejnu v Praze. Přes bývalé provozovny v centru Prahy a showroom v Šeberově se usídlili v prostorách v Jeremenkově ulici v Praze o rozloze více než 300 m2 a zařídili pro Vás největší specializovanou prodejnu v celé České republice!

Pro PREMIUM členy Volkswagen clubu nabízí Escape6 slevu na kompletní sortiment jejich e-shopu.

Jak to v prodejně vypadá? Podívejte se na video.

 

Otevírací doba

Pondělí – Pátek 09:00 – 18:00

Jak uplatnit slevu?

Adresa

  • Ulice: Jeremenkova 90
  • PSČ: 140 00
  • Město: Praha
  • Stát: Česká republika

Kontakt

  • Telefon: +420 222 519 645
  • E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Přihlášení