Upozornění

JFTP: :write: Špatná odpověď

HOOK CZ s.r.o

0.0/5 hodnocení (0 voleb)
Výrobce kvalitních tažných zařízení poskytuje slevy ve výši 20 % na tažná zařízení a 10 % na elektroinstalace.
 
Tažná zařízení k osobním i nákladním automobilům vyrábí Hook už od roku 1989. Své bohaté zkušenosti v tomto oboru využívá k dosažení hlavního cíle, a tím je spokojenost zákazníků.
 
Péče o zákazníky u firmy nekončí prodejem výrobku. Poskytovaná je také technická podpora a poprodejní servis. Tažná zařízení z nabídky společnosti jsou schválena podle evropské normy ES 94/20 nebo EHK 55.
 
Některé starší modely tažných zařízení jsou schválené národním osvědčením Atest 8SD. Při vývoji Hook klade důraz jak na technickou kvalitu výrobku, tak na estetiku. Cílem je, aby byl co nejméně narušen vzhled automobilu.
 
Firemní systém managementu kvality je certifikován dle DIN EN ISO 9001:2008 a také je certifikován od KBA (německý úřad pro dopravu). Systém managementu kvality je ve firmě zaveden a neustále rozvíjen od roku 2003 a je zárukou kvality našich výrobků i služeb.
 
Tažná zařízení HOOK CZ jsou v současné době prodávána nejen v České republice, ale také v mnoha dalších evropských zemích.
 
Existence společnosti trvá již déle než 25 let a tento fakt je dostatečnou zárukou kvality výrobků Hook. Tato společnost nabízí tažná zařízení v širokém množství podob a s různými vlastnostmi, tak aby vyhovovala požadavkům daných vozů.

Ceník a katalog si můžete prohlédnout v excelovém souboru zde.
 
Jak uplatnit slevu?

Adresa

  • Ulice: Košuličova 2
  • PSČ: 619 00 Brno
  • Město: Brno - Horní Heršpice

Kontakt

  • Fax: +420 543 250 600
  • E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Přihlášení