Probuďte v sobě fotografa: startujeme prázdninovou soutěž o super ceny

Jste pyšní na svůj Volkswagen a máte soutěžního ducha? Pokud ano, stačí se na chvíli proměnit v příležitostného fotografa a zajímavá výhra může být vaše. Své fotografie posílejte již tradičně do zpráv na clubovém FB profilu nebo na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Uzavírka je v pátek 22. července v 16:00! Soutěžní fotoalbum se všemi snímky zveřejníme ještě tentýž den a tím odstartujeme hlasování. Ať víte, do čeho jdete, podívejte se na průběh minulé fotosoutěže - zde

Sběr fotografií: 8. 7. - 22. 7. 

Jedná se o dobu, po kterou budeme pečlivě shromažďovat vaše fotografie. Nezapomeňte, že ke každému obrázku můžete přidat i libovolný komentář, který k fotografii připojíme. Může jít o přezdívku vozu, motorizaci, rok výroby, ale i zážitky nebo zkušenosti, které s automobilem máte.

Hlasování: 22. 7. - 5. 8.

V pátek 22. července ve večerních hodinách všechny fotografie zveřejníme a následujících čtrnáct dnů budete moci hlasovat prostřednictvím lajků. Jedná se o princip, se kterým máme zkušenosti z předchozí fotosoutěže. Ta předčila naše očekávání a vzhledem k tomu, že se do ní řada zájemců nestihla včas zařadit, tímto vyhlašujeme druhé kolo. O co se tentokrát bude hrát?

Vyhodnocení a ceny 

Rozhodli jsme se, že oceníme celkem tři výherce, kteří budou mít v době ukončení soutěže (5. srpna v 15:00) nejvíce hlasů. Za hlas považujeme udělení "To se mi líbí", "Super," "HaHa" nebo "Paráda." Dárky jsem rozdělili následovně:

1. místo: batoh Volkswagen, klíčenka Volkswagen, clubová samolepka, zápisník Volkswagen Jetta, krabička poslední záchrany (KPZ) Volkswagen Golf Sportsvan, knížka plná slevových poukazů na servisní úkony

SoutezPrvniMisto

2. místo: kšiltovka Volkswagen Motorsport, klíčenka Volkswagen, clubová samolepka, zápisník Volkswagen Jetta, krabička poslední záchrany (KPZ) Volkswagen Golf Sportsvan, knížka plná slevových poukazů na servisní úkony

SoutezDruheMisto

3. místo: tričko Volkswagen Golf Variant, klíčenka Volkswagen, clubová samolepka, zápisník Volkswagen Jetta, krabička poslední záchrany (KPZ) Volkswagen Golf Sportsvan, knížka plná slevových poukazů na servisní úkony

SoutezTretiMisto

Podrobný popis pravidel

I. Organizátor soutěže

1. Organizátorem soutěže je společnost Das AutoClub s.r.o., se sídlem Trávníky 1223/38, Rousínov PSČ: 683 01, IČ: 03442527 (dále jen „organizátor soutěže“).

2. Soutěž není žádným způsobem sponzorována, podporována ani spravována společností Facebook a nijak s ní nesouvisí.

II. Účast v soutěži

1. Účastníkem soutěže mohou být výhradně fyzické osoby nad 18 let věku (včetně) s trvalým pobytem na území České republiky. 

2. Z účasti v soutěži jsou vyloučeny osoby, které jsou v pracovním nebo jiném obdobném vztahu k organizátorovi soutěže. Vyloučeny z účasti v soutěži jsou rovněž osoby blízké osobám uvedeným v předchozí větě, t.j. zejména příbuzní v řadě přímé, sourozenci či manželé těchto osob. 

3. Účastník soutěže dává svojí účastí v soutěži souhlas organizátorovi soutěže k pořízení obrazových snímků a zvukových nebo obrazových záznamů účastníka a k použití těchto snímků a záznamů zejména pro reklamní účely. 

4. Účastí v soutěži dává účastník soutěže organizátorovi soutěže souhlas ke zpracovávání osobních údajů v průběhu soutěže a po dobu přiměřenou po ukončení soutěže, a to pro účely řádného zajištění průběhu soutěže a v rozsahu nutném k tomuto účelu a v případě jména, příjmení a obce, v níž má účastník soutěže bydliště, i pro reklamní účely a v rozsahu pro tento účel obvyklém. Tento souhlas nemůže být odvolán. 

5. Osoba, která se účastní soutěže, je povinna ve smyslu těchto pravidel jednat podle pokynů organizátora soutěže. V opačném případě je organizátor soutěže oprávněn tuto osobu z účasti v soutěži vyloučit.

III. Průběh soutěže 

1. Soutěž bude probíhat ode dne zveřejnění tohoto článku, tj. od 8. 7. 2016. 

2. Soutěž je rozdělena na dvě fáze. První z nich bude trvat od 8. 7. - 22. 7. a po tuto dobu bude organizátor soutěže shromažďovat fotografie posílané od soutěžících. Ve druhé fázi, tedy od 22. 7. - 5. 8., bude probíhat hlasování prostřednictvím lajků ("To se mi líbí", "Super," "HaHa" nebo "Paráda").

3. Organizátor soutěže si vyhrazuje právo vyloučit ze soutěže takové soutěžící a jejich fotografie, u kterých se prokáže podvodné jednání či chování v nesouladu s pravidly a pokyny organizátora.

IV. Způsoby vyhodnocení soutěže

1. Vyhrávají 3 soutěžící, jejichž fotky budou mít na konci soutěže nejvíce udělených lajků. Tři nejpopulárnější fotografie oceníme hodnotnými dárky.

2. Pokud budou mít dvě nebo více vítězných fotografií stejný počet lajků, rozhodne o konečném umístění porota složená organizátorem soutěže.

V. Vyhlášení výsledku soutěže a cena pro vítěze

1. Vyhlášení vítěze soutěže proběhne 5. srpna 2016 ve večerních hodinách.

2. Výhru v soutěži si může vyzvednout výherce v clubové kanceláři Volkswagen clubu na adrese Příční 130/25, Brno PSČ: 602 00 každý všední den mezi 9:00 až 15:00 hodinou nebo bude výhra zaslána po dohodě s výhercem poštou na výhercem poskytnutou adresu. Výherce je povinen vyzvednout si výhru nejpozději do dvou měsíců ode dne, kdy zvítězil. Pokud tak neučiní, ztrácí na výhru nárok a výhra propadá v majetek organizátora soutěže.

3. Výhra může být zasílána pouze na adresy v České republice.

VI. Společná ustanovení

1. Výhru v soutěži zajistí organizátor soutěže. Výherci nejsou povinni výhru přijmout. Nemají nárok na žádnou věcnou ani jinou náhradu. Vymáhání výhry soudní cestou je vyloučeno.

2. Organizátor soutěže si vyhrazuje právo soutěž kdykoli omezit, odložit, přerušit, zrušit nebo změnit pravidla soutěže. Je oprávněn rozhodnout o všech otázkách týkajících se soutěže podle vlastního uvážení a s konečnou platností.

3. Účastníci soutěže jsou povinni dodržovat pravidla soutěže i pokyny jejího organizátora.

4. Originál těchto pravidel je uložen v clubové kanceláři Volkswagen clubu na adrese Příční 130/25, Brno 602 00.

Přihlášení