Modelové verze - Up!

Black Edition

Up Black 2011

Nejlépe vybavená verze roku 2012, disponující 16-ti palcovými koly v černé barvě, mlhovkami a chromovanými prvky zrcátek. Dále tu nalezneme vyhřívaná sedadla, kožený volant, ruční brzdu a řadící páku, dotykovou navigaci, klimatizaci, či elektrická okna. Vůz je poháněn tříválcovým 1.0 l motorem o výkonu 74 koňských sil.

Club Up! & Street Up!

street up and club up

street up and club up 2

Speciální edice roku 2015. Oba modely přidávají 16-ti palcová kola, exkluzivní barvy karoserie s dodatečnými vzory, kožené doplňky a další drobnosti. Obě edice jsou nabízeny pouze s tříválcovým motorem 1.0 l o výkonu 74 koňských sil

Up! GT

VW Up GT

Sportovnější verze modelu Up! z roku 2014. Součástí výbavy jsou například 16-ti palcová litá kola, velké žluto-bílé závodní pruhy a boční pruhy, nový volant, černo-zelené sedačky, sportovní odpružení, nebo 1.0 l motor s výkonem 74 koňských sil.

e-Up!

e up 2014

Elektromobil představený v roce 2014. Na jedno nabití by měl ujet až 160 km, přičemž dobíjení baterie zabere 6 až 8 hodin. Disponuje kvalitním podvozkem, a velmi tichým provozem. Jedná se o ideální volbu pro "městské popojížďky" pro řidiče, kteří nepotřebují obrovský zavazadlový prostor, či závodní výkon motoru.

Přihlášení