transporter

Volkswagen zveřejnil nákres šesté generace Transporteru

Ještě před premiérou nové generace Transporteru, která by měla přijít někdy kolem jara/léta 2015, Volkswagen odhalil její náčrt, kde vidíme zadní a boční část vozu.

Když se v roce 1950 začaly prodávat první Transportery, málokdo mohl tušit, jaký obrovský vliv budou mít na trh užitkových vozů. Volkswagenu se podařilo stvořit legendu a nyní přichází čas již na šestou generaci této dodávky.

Ačkoli se v průběhu času Transporter několikrát změnil, jeho základy a vize zůstaly stejné. Nedávno automobilka oslavila 65 let od prvního sériově vyrobeného kusu a nyní nám přináší malou ochutnávku nové generace v podobě nákresu.

Na něm vidíme vizualizaci T6-ky, respektive její zadní a boční část, která vypadá opravdu lákavě. Na to, jak bude automobil vypadat zepředu, si ještě musíme počkat, stejně jako na nějaké oficiální vyjádření a fotografie.

Jak se Vám nové Téčko zatím líbí? Hodláte přesedlat ze starších genereací T4 a T5 jakmile se dostane T6 do prodeje, nebo počkáte na recenze a necháte si nejdříve vše projít hlavou?

volkswagen transporter t6 commercial van teaser sketch

Přihlášení