transporter

Pohrajte si s Téčkem!

Chcete se podívat, jak bude vypadat nový lak na vašem Téčku? Nebo máte jen rádi virtuální tuning? V obou případech by vás mohla zajímat stránka kombi-nation.co.uk, kde se dá hezky vyřádit.

Na adrese www.kombi-nation.co.uk si můžete upravit Téčko dle svých představ (v rámci mezí). Po registraci se dostanete do virtuální garáže, kde si můžete vybrat jaký typ vozu chcete (bus, transporter, deluxe...) a jaký je jeho rok původu (zatím pouze modely T1 – 1949 až 1967). Nechybí ani možnost vlastní SPZky.

1

Tlačítkem v horní části se pak můžete přesunout na kartu "Paint Scheme," kde máte na výběr barvy karoserie, střechy, nárazníků, kol a tak dále. V sekci "Ride Heigh" zase můžete nastavit snížení a vzdálenost kol. V záložce "Bolt-ons" můžete na Téčko přidělat průhlednou střechu, terénní nárazníky, či odebrat chromované lemování. Na kartě "Wheel Options" si zase zvolíte vyhovující kola. Hotový vůz si následně můžete uložit do virtuální garáže. Místo je tu až pro 10 kousků. Samozřejmostí je možnost okamžitého sdílení na sociální sítě jako Facebook, Twitter a podobně.

2

V budoucnosti by měla přibýt možnost různého merche, tj. možnost nechat si svůj výtvor vytisknout třeba na tričko a zaslat poštou domů, ale to teprve uvidíme. Také se dá očekávat doplnění novějších generací a všeobecné rozšíření možností úprav.

Pokud jste tedy opravdový milovník Téček a rádi si hrajete, tato webová stránka by vás mohla na chvíli zabavit.

3

4

Přihlášení