Modelové verze - Caddy

Edition 30

edition 30

Speciální edice k oslavě 30. výročí modelu Caddy, exkluzivně pro anglický trh. Vyrobilo se pouze 117 kusů, všechny s bílým perleťovým lakem (včetně nárazníků, zrcátek a všech lišt) a černou střechou. V masce nechybí chromované mřížky a znak automobilky. Vůz sedí na 17-ti palcových kolech a na karoserii nalezneme loga "Edition 30."

Uvnitř se vůz pyšní technologií Bluetooth, klimatizací, prošívaným volantem, novým audio systémem, elektricky ovládanými okny, elektricky nastavitelnými a vyhřívanými zrcátky a čalouněním interiéru Alcantara. Motorově má vůz na výběr mezi dvouspojkovou automatickou převodvokou DSG, nebo manuálem, který ovládá 2.0 l TDI motor s výkonem 140 koní.

Black Edition

black edition

Luxusní edice, založená na výbavové verzi Highline s krátkým rozvorem. Ve výbavě nalezneme černou perleťovou barvu karoserie, interiér z černé kůže, čalounění Alcantara, elektricky ovládaná přední okna, manuální klimatizace, zadní parkovací senzory a elektricky ovládaná a vyhřívaná zrcátka.

K mání jsou také 17-ti palcová kola, chromované mřížky chladiče a stříbrné střešní lišty. Díky sportovnímu odpružení je světlá výška snížena o 27 mm. Užitým motorem je čtyřválec 1.6 TDI o výkonu 102 koňských sil s 5-ti stupňovou manuální převodovkou, ovládaný skrze systém start / stop. Spotřeba se údajně pohybuje kolem 5,1 l / 100 km.

Racer

Caddy Racer

Verze pro anglické závody Volkswagen Racing Cup, představená roku 2011. Caddy Racer je poháněn benzinovým dvoulitrem o výkonu 199 kW, skrze šestistupňovou převodovku. Zadní víceprvková náprava pochází z Golfu. Vůz sedí na 18-ti palcových kolech Team Dynamics, váží 1300 kg a nikdy nebyl dostupný pro "obyčejné smrtelníky."

Studie PanAmericana

Volkswagen Caddy PanAmericana je připravený zdolávat složitější tratě a zároveň dlouhé vzdálenosti. Z toho důvodu je vybaven například odolnějšími nárazníky nebo hliníkovými kryty a terénní vzhled podtrhuje i řada dalších prvků, mezi které patří i speciální pneumatiky o rozměrech 215/70 R16. Co se týče motoru, disponuje tento speciální model Caddy 1,9l turbodieselem s pohonem 4Motion a šestistupňovou manuální převodovkou.

BlueMotion

Caddy BlueMotion

Úsporná edice, dostupná v osobní i užitkové verzi. Automobil pohání přeplňovaný čtyřválec 1.6 TDI s přímým vstřikováním common rail o výkonu 75 kW. Oproti klasickému Caddy je edice BlueMotion úspornější o 1,1 l nafty na 100 km - v kombinovaném cyklu spotřebuje pouhé 4,5 l na 100 km (117 g CO2 na 100 km). Je tomu tak mimo jiné i díky upravené aerodynamice karoserie, snížení světlé výšky o 27 mm, použití systémů start / stop, pneumatik s nízkym valivým odporem, využím brzdné energie k dobíjení baterie a novému nastavení řídící jednotky motoru.

ToposSail

Jedná se o koncept, který Volkswagen představil na Caravan Salonu v Düsseldorfu. Caddy Topos Sail je klasický osobní model upravený do stylu námořní jachty. Novinkou je zabudovaný žebřík, po kterém se dostanete na střechu, dále speciální lak karoserie a využití dřeva na ochranných lištách a obložení střechy.

Caddy Alltrack

Vůz Caddy v offroadovém stylu zaujme specifickou lakovanou mřížkou masky chladiče s třemi chromovanými ozdobnými lištami, stříbrně lakovanými kryty vnějších zpětných zrcátek osobních verzí, dvojitými světlomety nebo logy Alltrack na masce chladiče a zádi a stříbrnými podélnými střešními nosiči. Odlišuje se také 17" koly Quito z lehké slitiny nebo novým metalickým lakem v odstínu béžová Mojave. Caddy Alltrack je nabízen jako osobní a skříňový vůz.

Přihlášení