Modelové verze - Amarok

Ultimate

Ultimate

Mezi nejvýraznější znaky verze Ultimate patří upravený design přídě, nová bi-xenonová světla a chromované ozdobné prvky. Ultimate vychází z luxusní výbavy Highline a dále přidává zatmavená krycí skla zadních světlometů, LED osvětlení SPZ, leštěná 19-ti palcová kola, boční prahové trubky, nebo třeba parkovací senzory.

Dark Label

Dark Label

Verze vycházející z výbavy Trendline, dostupná v černé, nebo bílé (stříbrné) barvě. Kromě speciálních laků disponuje Dark Label například 18-ti palcovými černými koly Durban, černými pruhy na bocích, zatmavenými skly, nebo LED osvětlením SPZ.

Canyon

Canyon

Amarok Canyon je typický svou oranžovou ("copper orange") barvou v kombinaci s černými prvky, jako třeba rám nad ložnou plochou a pod bočními prahy, upravený zadní nárazník, řada světel nad kabinou (na vyžádání), či 17-ti palcová terénní kola (na vyžádání 18-ti palcová silniční kola). Tato varianta je k dostání pouze jako 4x4.

Wörthersee 2013

Nová maska chladiče, speciální nárazník, světlomety, oblouky a kola s pneumatikami o rozměru 295/35. To jsou hlavní atributy, podle kterých je Amarok Wörthersee 2013 rozpoznatelný. Dalším znakem je napříkad kůže Carbon, kterou jsou potaženy jak výplně dveří, tak volant nebo sedačky. Pod kapotou naleznete šestiválec TDI s výkonem 270 koní, přičemž samozřejmostí je pohon všech kol. 

Power 

Model Amarok Power je typický svou šedou barvu s oranžovými detaily. Kola jsou o velikosti 22 palců a motor je vyřešený podobně jako u konceptu Wörthersee 2013 (270 koní, 600Nm). Při představení se koncept Power prezentoval originálním naložením korby, na které bylo zabudované ozvučení pro DJ o výkonu 5000 wattů. 

Více na: http://www.autorevue.cz/k-worthersee-opet-miri-sestivalcovy-volkswagen-amarok#utm_medium=selfpromo&utm_source=autorevue&utm_campaign=copylin

Desert 

AmarokDesert

Volkswagen pick-up Amarok V8 Desert Passion, jak zní celý popis tohoto vozu, je verze Amaroku upraveného německou tuningovou společností MTM. Matný lak, černé detaily po celém voze, kola BBS, pneumatiky Cooper, vznětový osmiválec s objemem 4,2 litru, výkon 302 kW, točivý moment 930 N.m. a maximální rychlost až 240km/h - tolik k základní charakteristice tohoto vozu.

Přihlášení