Ve Skiareálu Malá Úpa se uskuteční Volkswagen 4MOTION VÍKEND

Pro všechny vášnivé freeridery je tu jedinečná příležitost. Ve Skiareálu Malá Úpa se bude už o víkendu 5. - 6. března 2016 konat akce s názvem "Volkswagen 4MOTION víkend." Pro účastníky je připraven bohatý doprovodný program, zábavné soutěže včetně měřeného sjezdového slalomu a samozřejmě i zkušební jízdy na terénním polygonu. Po hlavním programu se bude konat večerní 4MOTION party.

„Tento víkend bude svátkem všech fanoušků disciplíny freeride, ale i náročných řidičů, kteří dokážou ocenit přednosti našich vyspělých systémů pohonu všech kol 4MOTION,“ říká Daniel Harant, ředitel divize Volkswagen osobní vozy společnosti Porsche Česká republika. 

„Rád bych proto pozval všechny vyznavače zimních radovánek i příznivce pokrokové automobilové techniky do Skiareálu Malá Úpa na náš Volkswagen 4MOTION VÍKEND, aby si vyzkoušeli naše vozy s pohonem 4MOTION v náročných podmínkách a v závěru letošní zimní sezony si ještě do sytosti užili jízdy na sněhu ve stylu freeride.“

Golf4M

Program akce "Volkswagen 4MOTION VÍKEND" zahrnuje testovací jízdy s vozy Volkswagen 4MOTION, organizované ve spolupráci s prodejcem OlfinCar, zkušební jízdy na terénním polygonu a různé soutěže včetně měřeného sjezdového slalomu. K dispozici bude po celou dobu občerstvení s teplými nápoji. V sobotu jsou účastníci zváni na "Večerní 4MOTION party", která se uskuteční ve Skimu House od 19 hodin.

Účastníci, pro něž bude připraven welcome drink zdarma, se mohou těšit například na barmanskou show nebo exhibiční ukázku výroby ledové sochy. Večerem bude provázet Tomáš Borovička, DJ Rádia Černá Hora. Volkswagen nabízí na českém trhu velmi širokou paletu modelů s pohonem všech kol 4MOTION, od Golfu až po Touareg.

Modely Volkswagen s pohonem všech kol 4MOTION se těší oblibě zákazníků pro výrazné přínosy v oblastech bezpečnosti, jízdní dynamiky a samotného potěšení z jízdy. Suverénní trakce a mimořádná stabilita na jakémkoliv povrchu dodává i méně zkušeným řidičům pocit jistoty. Vyspělá konstrukce je přitom zárukou maximální hospodárnosti provozu.

4motion

4motionVikend

Zdroj: Volkswagen

Přihlášení