Povinné ručení levně

Dlouho tu nebyla žádná spolupráce a konečně teď tu máme jednu fakt vymazlenou, která ti nedá spát.

Povinné ručení v dnešní době není úplně nejlevnější, co si budeme povídat. Obzvlášť když jsi mladý člověk, co má teplý řidíčák a ještě k tomu bydlí v Praze. Takových případů jsou tu stovky. A zkrátka trvá dlouho, než nasbíráš tolik bonusů, abys měl levné povinné ručení. S tím je teď ale u nás konec. Jelikož jsme uzavřeli dohodu s ČPP.

Tato nabídka se týká jenom našeho clubu a našich Volkswagenů. Nikdo jiný tohle zkrátka nemá a mít nebude. Kromě nás. A teď už i Vás.

S ČPP spolupracujeme už dlouho, od prvního Festu dá se říct, a vždy nám dělali pojištění samotné akce. Dnes už jsme se posunuli dál a máme od ČPP slevu ve výši 55%. Že vám to nepřijde moc? No, ale máme tam i další výhody.

U nás se teď neřeší absolutně nic kromě obsahu motoru. Máme jednotné sazby. Jak pro lidi starší, tak mladší. Takže pokud máš 20 nebo 50 nám je úplně jedno. Také neřešíme, kde bydlíš. Stejnou částku dostaneš v Praze tak i v Horním Jelení třeba. Neřešíme kolik máš koní pod kapotou. Jestli jsi si auto načipoval, nebo mu dopřál větší výkon, je nám to jedno. Jedeme zkrátka podle tabulek. Nic víc.

Další věc, kterou neřešíme, je vaše minulost. Pokud jsi někdy naboural, ať už vlastní nebo cizí vinou, platíš vysoké pojištění. U nás, ale začneš se 100% bousem...

Co k tomu stačí? Stačí mít u nás jakékoli placené členství, tedy i Pro členství.

Neříkej, že tohle není zajímavé!

Čpp nakonec ještě přidala program na skla.

Tak a teď jak na to. Stačí si na našem eshopu objednat samostatně povinné ručení a následně proběhne emailová komunikace, kdy spolu vše doladíme a já vám po ověření placeného členství pošlu formulář a je to! Nic na tom není. Vše se zařídí online a poštou. Nemusíte nikam chodit, stát fronty a dohadovat se na přepážce. Odkaz na Eshopu najdeš zde : https://www.volkswagen-shop.cz/povinne-ruceni-2/

Chceš li s autem lehce žíti, pojistku od nás můžeš míti!

 

Přihlášení