Volkswagen Up s výbavou Beats

Pro lidi, co shání auto do města, je Volkswagen Up jasnou volbou. Pokud k tomu přidáme ještě ozvučení Beats, máme tu jednu z nejlepších výbav pro tento model, kterou si můžete přát. A není o moc dražší než Up!

Na začátek by se slušelo objasnit, pro ty co nevědí, co je vlatně firma Beats. Beats se od roku 2006 zabývá výrobou audiotechniky a příslušenství. A musíme uznat, že jim to jde opravdu dobře. Jejich sluchátka jsou jedny z nejlepších na trhu. Za vznikem značky stojí mimo jiné Dr. Dre, který je celosvětově uznávaným hip hopovým interpretem. Je proto jasné, že nový Volkswagen Up s tímto audiosystémem prostě nemůže být špatný.

A není. Na loňském autosalonu v Ženevě se Volskwagen vyjádřil, že nový Up s výbavou Beats audio bude. Dočkali jsme se. Volskwagen už má Up s audiosystémem v nabídce a musíme říct, že to je na takové autíčko do města spíše pojizdné studio. S výbavou od Beats dostanete do auta osmikanálový zesilovač, který disponuje výkonem 300 wattů. Dále tu máme 7 dokonale umístěných reproduktorů po celém autě, aby byl zážitek z hudby ještě silnější. Třešničkou na dortu už je jen propojení auta s vaším mobilním telefonem.

Design celého auta je laděn převážně do červené barvy, což platí i zvenku - boční polep, červené zrcátka a v neposlední řadě 15 palcová hliníková kola. 

Zkrátka malé auto s obrovskou výbavou a audiosystémem, který vám kde kdo bude nejednou závidět, protože Volkswagen a Beatsaudio vytvořili opravdu skvělou práci a my doufáme, že nebyla poslední. 

Zdroj: Volkswagen, Beatsaudio

celek

 

reproduktor

interier

Přihlášení