Upozornění

JFTP: :write: Špatná odpověď

Demar Partners s.r.o.

0.0/5 hodnocení (0 voleb)

Trápí Vás snížený výkon motoru? Zvýšené emise? Vysoká spotřeba paliva? Špatné starty?

Obraťte se na našeho nového partnera, společnost Demar Partners s.r.o.

Firma se pohybuje na trhu již od roku 1995 a zaměřuje se na profesionální speciální péči o Váš vůz nebo celý vozový park. Na základě dlouholeté praxe Demar Partners usoudila, že standartní péče poskytovaná v běžných servisech není již dostačující. Je proto zaměřena na moderní technologie a současné špičkové produkty, které jednoznačně zvyšují výkon, snižují spotřebu a celkové prodlužují životnost a hodnotu automobilu.

Opírá se především o produkty renomovaných zahraničních výrobců - zejména BG, Petro Canada a 3M.

Jaký je jejich recept na výše uvedené neduhy Vašho automobilu? Dekarbonizace motoru!

"Používáním automobilu, ať už nového, nebo staršího, dochází k usazování karbonu. Usazeniny začnou postupně zanášet sací a výfukové ventily, vstřikovací trysky, spalovací komoru, výfukový systém i katalyzátor. To způsobuje pokles kompresních tlaků, výkonu motoru, nepravidelné zážehy a špatné startování," říká Vladimír Maruš ze společnosti Demar Partners.

K odstraňování těchto škod vyvinuli specialisté z BG Products, Inc ve spolupráci s výrobci automobilů Volkswagen, Honda, Mitsubishi a Renault speciální chemicko-technické kapaliny.

"Pro zvýšení a urychlení účinku dekarbonizace je potřeba přístroj, díky kterému aplikace není náročná na prostor, čas ani na pracovní sílu. Bez jakéhokoliv rozebírání motoru provedeme dekarbonizaci na místě během cca 90-ti minut," pokračuje Maruš.

Protože se jedná o systém, jež mají už letitou praxí ověřený, nebojí se zaručit za pozitivní dopady jejich práce na Vaše auto garancí vrácení peněz.

"Částka bude vrácena na základě předložení originálního záznamu měření parametrů (emise, diagnostika vstřikování, lambda sondy) před použitím a po spotřebování přípravku BG 244 nebo BG 244K. K proplacení částky je nutný prodejní doklad. Pro správnou funkci přípravku je minimální množství paliva v nádrži 40 litrů. Během procesu netankovat další palivo do nádrže," uzavírá Maruš.

Základní čištění zvládne každý, kdo zvládne do nádrže dolít k palivu i další aditivum. Lze zakoupit ucelené balíčky, ale přesto spolu s p. Marušem doporučujeme nejprve firmu kontaktovat a vybrat vhodný prostředek cílený přímo na Váš problém. Existují totiž nejrůznější varianty aditiv a vždy je lepší zaměřit se na konkrétní problém.

Pro členy Volkswagen clubu platí sleva 20% na pořízení čistících aditiv!!!

Další informace o firmě, dekarbonizaci motoru a přístup do e-shopu získáte na webové stránce firmy Demar Partners.

Jak uplatnit slevu?

Adresa

  • Ulice: Libeň 112
  • PSČ: 252 41 Dolní Břežany
  • Město: Dolní Břežany

Kontakt

  • Telefon: + 420 777 132 155
  • E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Přihlášení