Volkswagenclub - Fórum

Vítejte na diskuzním fóru Volkswagen clubu. Pro zapojení do diskuze se prosím přihlašte, nebo registrujte.

Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2

Téma: Přístrojová deska

Přístrojová deska 8 roků 1 měsíc zpět #664


  • Prduch
  • Avatar uživatele Prduch
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 29
  • Obdržená poděkování: 1
  • Karma: 2
Zdravím na fóru, jsem tu nový, koupil jsem auto v prosinci uplynulého roku a tak se snažím likvidovat zjištěné neduhy, a potřebuji poradit:
Nepravidelně mi přestává fungovat otáčkoměr současně s rychloměrem. Ráno nastartuju a vše ukazuje, ujedu cca 14 km do práce, vypnu, za půl hodiny chci jet tak nastartuji - a neukazují. No co už, tak kleju ale jedu. Dojedu zpět, vypnu, odpoledne nastartuji pro cestu domů - a budíky ukazují.
Teploměr motoru pro jistotu nefunguje vůbec nikdy. Nějde jsem zaslechl že se jedné o závadu jejíž příčinou je výrobní vada těchto přístrojových desek a není tedy ani účelné brát další někde z vrakoviště. Může někdo poradit kde opravit, nebo umí mne navést kde hledat? Díky za ochotu.
Jiří.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Přístrojová deska 8 roků 1 měsíc zpět #668


  • SantaLuck
  • Avatar uživatele SantaLuck
  • OFFLINE
  • Moderátor
  • Příspěvky: 65
  • Obdržená poděkování: 21
  • Karma: 3
Závad může být najednou více. Rozhodně bych vyndal ven přístrojovku (je to jednoduché) a mrknul bych na kokentory, zda nejsou povyskočené. Rovněž nic nezkazazíš, pokud Polo připojíš na VAG a načteš registr závad. Mrkni poté i na ukostření motoru.
Jak demontovat přístorojovou desku? Máme na to náš článek: ZDE http://www.volkswagenpoloclub.cz/generace3/rady-a-navody/189-pristrojova-deska-demontaz
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Poděkovali: Prduch

Přístrojová deska 8 roků 1 měsíc zpět #670


  • Prduch
  • Avatar uživatele Prduch
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 29
  • Obdržená poděkování: 1
  • Karma: 2
Díky za zprávu, zkusím prověřit co radíš, po pravdě řečeno ani jsem nevěděl jak se do palubky dostat. Pokud by snad vše zklamalo a kýžený výsledek se nedostavil, popisuješ možnost připojení na VAG - to je co, hádám že diagnostika přístupné v autoservise, je tak?
Příjemným zjištěním díky Tvé radě je i to že zde na stránkách existuje herbář závad a jejich řešení, viz Tvůj odkaz na návod demontáže palubky. Klobouk dolů, mnoho užitečných věcí a velmi pěkně zpracováno. A nevíc ještě publikace "Jak na to", docela o ní uvažuju, dost peněz, ale nemám jediné elektrické schema, návod mám v italštině ..... prostě děs běs...
Ještě zkusím zneužít Tvou vstřícnost ... uvažuji o výměně odrbaného protiprachového "pytlíku" kolem řadící páky a o výměně rámečku kolem středového panelu - kus mi ho nahoře chybí a tak mi vypadávají vypinače umístěné nad sebou v levé části. Kde tyto díly hledat, dodávají se ještě? Dají se sehnat? Auto Kely nebo máte jiného dodavatele? Zatím jsem nikde nehledal, ale před touto potřebou neuteču.
Jiří
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Přístrojová deska 8 roků 1 měsíc zpět #680


  • SantaLuck
  • Avatar uživatele SantaLuck
  • OFFLINE
  • Moderátor
  • Příspěvky: 65
  • Obdržená poděkování: 21
  • Karma: 3
Děkuji za poděkování :-)
na našich stránkách je řada námi sepsaných článků a jsme rádi, že někomu poslouží i po tolika letech, kdy jsme je sepisovali např. v letech 2004/2005.
Diagnostiku ti napojí dnes pomalu již všude. Stačí notebook, diagnostický kabel a software. Ceny 200 - 300 Kč a výše.
Co se týká různých náhradních dílů, tak doporučujeme buď poptávku na zdejším bazaru nebo naše facebook stránky Volkswagen Polo clubu vw.polo.klub.
Poslední úprava: 8 roků 1 měsíc zpět od SantaLuck.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Přístrojová deska 8 roků 1 měsíc zpět #687


  • Prduch
  • Avatar uživatele Prduch
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 29
  • Obdržená poděkování: 1
  • Karma: 2
No, tak že se mám čím bavit. Ještě jednou díky. Jiří
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Přístrojová deska 8 roků 1 měsíc zpět #688


  • SantaLuck
  • Avatar uživatele SantaLuck
  • OFFLINE
  • Moderátor
  • Příspěvky: 65
  • Obdržená poděkování: 21
  • Karma: 3
Zaregistruj se k nám do Volkswagen Polo clubu a podpoř naši základnu. Na srazech, na místě ti osobně rádi pomůžeme s dalšímí radami a předáme další technické informace: www.volkswagenpoloclub.cz/poloclub/registrace-do-klubu
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
  • Strana:
  • 1
  • 2
Vygenerováno za 0.134 sekund

  • Auto Kelly
  • Hook
  • ELIT
  • Kobras
  • VW Brouk
  • Metropol
  • Castrol
  • escape6
  • foerch
  • alcar
  • wuerth
  • trost
  • dekarbonizace
  • Flat4
  • safex

    Přihlášení