Volkswagenclub - Fórum

Vítejte na diskuzním fóru Volkswagen clubu. Pro zapojení do diskuze se prosím přihlašte, nebo registrujte.

Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: APP Connect

APP Connect 5 roků 3 měsíců zpět #2101


  • Victro
  • Avatar uživatele Victro
  • OFFLINE
  • Nováček
  • Příspěvky: 2
  • Karma: 0
Tak problém z odpojování vyřešen. Měl jsem nastřádanej bordel z kapse v konektoru USB-C v mobilu. Bych tomu nevěřil co jsem z toho vytahal ( jehlou ). Kabel jsem koupil a funguje to bez odpojení, ale musím připojit ten USB-C jen na jednu stranu. Když připojím opačně tak, někdy na větších nerovnostech se to odpojí, ale pak hned připojí, takže závada bude spíše na mém konektoru v mobilu. Jinak hlasové vytáčení musím ještě vyzkoušet jak v tom android auto, tak v aplikaci co je v autě přes bluetooth. Co funguje perfektně je hlasové zadání cíle v google maps. Waze jsem zkoušel taky zatím jen snad 2krát grafika byla v pohodě. Jen hlasové zadání bylo nějaké zmatené. Většinou jezdím s jiným autem ( služebím), tak to bude chvíli trvat než to všechno odzkouším. Zatím tedy jsem s tím velice spokojený, hlavně že tam jede TUNEIN !!!:-)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

APP Connect 5 roků 1 měsíc zpět #2194


  • dannyf
  • Avatar uživatele dannyf
  • OFFLINE
  • Nováček
  • Příspěvky: 1
  • Obdržená poděkování: 2
  • Karma: 0
Android Auto lze stáhnout z netu a funguje to dobře. Mě to stálo 5500 příplatek a tím jsem ušetřil za navigaci, kterou jsem stejně nechtěl - Waze je stejně nej.
Dobrý je, že už se testuje bezdrátová verze programu, takže by to mělo za chvíli makat jen přes Bluetooth bez kabelu.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Poděkovali: Volkswagen club, miroslav1

APP Connect 4 roků 6 měsíců zpět #2232


  • miroslav1
  • Avatar uživatele miroslav1
  • OFFLINE
  • Nováček
  • Příspěvky: 5
  • Karma: 0
Bezdrátová verze, mám tomu rozumět tak, že nebudu muset pořizovat APP Connect? Chci jenom Waze na displej.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

APP Connect 4 roků 5 měsíců zpět #2234


  • miroslav1
  • Avatar uživatele miroslav1
  • OFFLINE
  • Nováček
  • Příspěvky: 5
  • Karma: 0
Tak jsem si koupil u Hellera v Ostravě APP Connect. 8202 Kč. Waze po zapnutí zatuhne a zůstane statická mapa. Za celou cestu se šipečka nepohnula. V druhém telefonu nejde nainstalovat Android auto (Motorola) a s dalším (Samsung A5) auto nekomunikuje. Tak jsem z toho vyléčen. Kupoval jsem APP Connect hlavně kvůli waze a prd.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

APP Connect 4 roků 5 měsíců zpět #2235


  • Volkswagen club
  • Avatar uživatele Volkswagen club
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Příspěvky: 398
  • Obdržená poděkování: 53
  • Karma: 9
Zajel bych zpátky za prodejcem aby ti to zprovoznil přímo on. :) Myslím, že to udělá :)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

APP Connect 4 roků 2 měsíců zpět #2243


  • kubacizek
  • Avatar uživatele kubacizek
  • OFFLINE
  • Nováček
  • Příspěvky: 2
  • Karma: 0
Dobrý den, také aktuálně řeším problém s dokoupením AppConnect. Při koupi auta bylo v katalogu psáno, že rádio podporuje připojení iPhone (jak jsem později zjistil, tak pouze pro přehrávání hudby).

Byl jsem se osobně zeptat u dealera na dodělání Appconnectu, ale řekli mi, že to nelze protože nemám zadní parkovací kameru ani hlasové ovládání.

Tak bych se tedy chtěl prosím zeptat tady - jestli se do toho akorát mému dealerovi nechce nebo to lze řešit i nějakou výměnou celé jednotky?

Mám Tiguan Allspace 2019 Comfortline a rádio je Composition Media

Děkuji za rady
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.121 sekund

  • Auto Kelly
  • Hook
  • ELIT
  • Kobras
  • VW Brouk
  • Metropol
  • Castrol
  • escape6
  • foerch
  • alcar
  • wuerth
  • trost
  • dekarbonizace
  • Flat4
  • safex

    Přihlášení