Volkswagenclub - Fórum

Vítejte na diskuzním fóru Volkswagen clubu. Pro zapojení do diskuze se prosím přihlašte, nebo registrujte.

Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: APP Connect

APP Connect 4 roků 2 měsíců zpět #2251


  • Volkswagen club
  • Avatar uživatele Volkswagen club
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Příspěvky: 398
  • Obdržená poděkování: 53
  • Karma: 9
ZDravím,
nemyslím si, že by se do toho dealerovi zrovna nechtělo, protože z toho jako dealři mají docela dobré peníze.
Ovšem obávám se že jelikož nemáte zadní kameru ani zbytek výbavy, která je nutná, nebude to tak lehké.

Ale zase se mi nezdá, že by se v roce 2019 připojil telefon jen na hudbu. Není v app storu nějaký propojovací program? vím, že někdy před 2 lety, když jsem měl půjčený golf jsem něco takového řešil.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

APP Connect 4 roků 2 měsíců zpět #2253


  • Perda
  • Avatar uživatele Perda
  • OFFLINE
  • Nováček
  • Příspěvky: 2
  • Karma: 0
Kopíruji z jiného fora:
Je potřeba: app connect NEBO hlasové ovládání NEBO couvací kamera.
Rozdíl tkví v tom, že technicky existují dvě verze radia 6,5" Composition media.
Jedna verze je nějak ošizená na hardwaru. Má to snad méně operační paměti atd.
Pokud objednáš do výroby auto bez appconnect a bez kamery a bez hlasu, tak tam šoupnout tu slabší verzi a dodělat to pak už nejde.
Pokud máš auto z výroby s kamerou, nebo hlas ovladani, tak je tam pak ta verze radia, co umí i appconnect a dá se to doobjednat, protože je to už pak jen softwarová záležitost.
Poslední úprava: 4 roků 2 měsíců zpět od Perda.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

APP Connect 4 roků 2 měsíců zpět #2254


  • Volkswagen club
  • Avatar uživatele Volkswagen club
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Příspěvky: 398
  • Obdržená poděkování: 53
  • Karma: 9
V tom případě nemáš v Tiguanu ani zadní kameru ani hlasové ovládaní jestli to chápu správně
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

APP Connect 4 roků 2 měsíců zpět #2259


  • kubacizek
  • Avatar uživatele kubacizek
  • OFFLINE
  • Nováček
  • Příspěvky: 2
  • Karma: 0
Zadní kameru ani hlasové ovládání nemám a na AppStore žádná taková aplikace není :( (Nevidím ani AppConnect v menu radia)

Psal jsem do dealerům - Auto Heller, Porsche Praha-Prosek a Auto Jarov.

Z těhle dealerů mi byl schopný odepsat zatím jen Porsche Praha-Prosek (už je to týden). Chtěli po mně VIN a vzápětí mi odepsali, že to na mém vozidle v žádném případě nejde dodělat.

Nechápu proč jsem s takovou skutečností (že to nelze vůbec dodělat) nebyl seznámen již při prodeji (pravda - neptal jsem se na to). V katalogu to mají jako příplatkovou výbavu asi za 6000,-, tak jsem doufal, že by to i v budoucnu šlo aktivovat.

Jsem už bezradný a štve mě, že to nelze rešit ani výměnou celé jednotky a rádia. Pokud si tedy nechci nechat od někoho namontovat Discovery Pro za 50 000,-.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

APP Connect 4 roků 2 měsíců zpět #2261


  • Volkswagen club
  • Avatar uživatele Volkswagen club
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Příspěvky: 398
  • Obdržená poděkování: 53
  • Karma: 9
To vás naprosto chápu,
asi ani mne by v dnešní době nenapadlo, že by se něco takového mohlo stát. měl jsem nedávno kluka s novým Golfem v GTD, který to řešil také, je mu však dealerství Porsche Brno řeklo, že to u ěho jde, domlvil jsem mu lepší cenu a momentálně mu to funguje.

Přemýšlím jak to obejít, ale v tomto případě jsem nic takového ještě neřešil. Nevím jestli neexistuje jiná aplikace, která by to dokázala. Jakože zapnete aplikaci, a dokáže se vám na rádio přenést obrazovka telefonu. Ale jak říkám nikdy jsem se s tím nesetkal.
Předpokládám že když připojíte telefon přes modrý zub tak vám jde přehrát hudba a jde vám volat.
Ovšem jestli vám i podle Vinka řekli, že to nejde naistalovat ( v nových autech jak píšete za těch 6000( to mechanik během pár minut dokáže odemknout. Ale u vás asi nemá co odemykat.
Mám jednoho kamaráda, třeba nám pomůže, můžete mi sem nahrát Vinko, a fotku rádia? Popřípadě klidně na můj osobní facebook se semnou spojit: Zdeněk Fiši Fišák
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

APP Connect 3 roků 5 měsíců zpět #2301


  • alfonz.me
  • Avatar uživatele alfonz.me
  • OFFLINE
  • Nováček
  • Příspěvky: 4
  • Karma: 0
Nechci si hrát na chytrého :D Ale nebylo by možná už lehší se zeptat třeba zde: https://www.2din.cz/kontakty/ :) Nebo to je nápad úplně na nic? :D
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.149 sekund

  • Auto Kelly
  • Hook
  • ELIT
  • Kobras
  • VW Brouk
  • Metropol
  • Castrol
  • escape6
  • foerch
  • alcar
  • wuerth
  • trost
  • dekarbonizace
  • Flat4
  • safex

    Přihlášení