Volkswagenclub - Fórum

Vítejte na diskuzním fóru Volkswagen clubu. Pro zapojení do diskuze se prosím přihlašte, nebo registrujte.

Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: APP Connect

APP Connect 5 roků 5 měsíců zpět #2065


  • miroslav1
  • Avatar uživatele miroslav1
  • OFFLINE
  • Nováček
  • Příspěvky: 5
  • Karma: 0
Při koupi Tiguana jsem si nekoupil APP-Connect, jelikož v nabídce byla poznámka :
propojení smartphone s infotaintmentem vozu (rádio, navigace) systémy Apple CarPlay a AndroidAuto nejsou v současnou chvíli podporovány v ČR.
Nicméně, chci se zeptat, jestli si někdo APP Connect koupil a jestli je funkční. Když volám do servisu VW, tak se dozvím rozporuplné informace. Podle jednoho to nefunguje na mobil s Androidem, pouze pro Apple, podle dalšího je to zcela funkční. I cena se liší u jednotlivých servisů, 6100 Kč + 500 za nahrání kódu, v Hellerovi v Ostravě to vyjde na 7500 jenom licence + 1000 za diagnostiku.
Rádio mám Composition Media a mobil buď Samsung Galaxy A5 nebo Lenovo A 6000 s Androidem.
Vysvětlí mi někdo, jak to je s funkčností?
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

APP Connect 5 roků 5 měsíců zpět #2069


  • Volkswagen club
  • Avatar uživatele Volkswagen club
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Příspěvky: 398
  • Obdržená poděkování: 53
  • Karma: 9
Dobrý den,
myslím, že pro Android by to mělo fungovat. Ovšem nejlepší by bylo najít si servis kde to dělají a následně po instalaci je to nechat vše nastavit. Popřípadě se zkuste zeptat na Facebooku VAG crew, tam vám určitě někdo poradí.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

APP Connect 5 roků 5 měsíců zpět #2073


  • miroslav1
  • Avatar uživatele miroslav1
  • OFFLINE
  • Nováček
  • Příspěvky: 5
  • Karma: 0
Díky za info. V prodejně mi nakonec vypočetli cenu na 11 000 Kč. To se mi zdá opravdu hodně na to, že si připojím mobil. Za to mám slušný tablet.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

APP Connect 5 roků 5 měsíců zpět #2074


  • Volkswagen club
  • Avatar uživatele Volkswagen club
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Příspěvky: 398
  • Obdržená poděkování: 53
  • Karma: 9
To je opravdu hodně, to si nebudeme lhát.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

APP Connect 5 roků 2 měsíců zpět #2096


  • Victro
  • Avatar uživatele Victro
  • OFFLINE
  • Nováček
  • Příspěvky: 2
  • Karma: 0
APP Connect mám v novém Touranu ( zatím zkouším 3dny). Připojuji přes android auto, využívám Google Map a Waze + Tunein ( internet rádia z celého světa). Momentálně řeším náhodné odpojování, prostě z ničeho nic se odpojí a buď se zase připojí nebo už prostě ne. Mám podezření na kabel. ( objednán kvalitní USB datový kabel). Jinak, když se to neodpojuje tak za mě je to super věc a za ty prachy to stojí. Pokud by měl někdo nějaké zkušeností, tak sem s nimi, prosím.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

APP Connect 5 roků 2 měsíců zpět #2100


  • Perda
  • Avatar uživatele Perda
  • OFFLINE
  • Nováček
  • Příspěvky: 2
  • Karma: 0
APP Connect mám taky v novém Touranu, používám Apple CarPlay a žádné potíže s odpojováním nemám.
jediný velký problém je, že hledání kontaktů pro volání lze pouze přes Siri, která neumí česky, takže nepozná česká jména anebo přes první písmeno, kde ale není podpora CZ znaků /ani CH/ takže se abeceda rozjdede a např. pod Z mám U apod.
Takže hledat kontakt a vytočit musím přes telefon.
Používám Waze a až na mizernou grafiku a některá omezení jako např. chybející tachometr a neukazuje konec úsekových meření, je to super.
Je stejný problém s hledáním kontaktů i u Androidu? Apple tam vůbec nepovoluje qwerty klávesnici prý kvůi bezpečnosti, aby řidič neťukal na displeji :(
APP Connect jsem si nechal aktivovat dodatečně a cena byla 7,800 vč. DPH v autorizovaném servisu.
Poslední úprava: 5 roků 2 měsíců zpět od Perda.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.130 sekund

  • Auto Kelly
  • Hook
  • ELIT
  • Kobras
  • VW Brouk
  • Metropol
  • Castrol
  • escape6
  • foerch
  • alcar
  • wuerth
  • trost
  • dekarbonizace
  • Flat4
  • safex

    Přihlášení