Volkswagenclub - Fórum

Vítejte na diskuzním fóru Volkswagen clubu. Pro zapojení do diskuze se prosím přihlašte, nebo registrujte.

Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: světla

světla 4 roků 11 měsíců zpět #2213


Ahoj , potřeboval bych pomoc. Mám vw golf plus 2005 a přestalo svítit pravé hlavní světlo(potkávací?), zjistil jsem po dlouhém zjištování ,že je závada na patce ve světlometu. Kontakt byl nejspíš pod velkou teplotou zataven do patice. Přihnul jsem ho a vložil žárovku,závada odstraněna. vypnul jsem světla a když jsem otočil klíčkem 4 x to zahlásilo cinknutí z palubky a při nastartování to cvrkalo v motoru a nic. Změřil jsem baterii a pokleslo napětí na 11,8 V. Vyndal jsem baterii a vyjmul žárovku. baterii jsem na pár hodin oživil a znova zapojil. Teď jsem nastartoval normálně.Když jsem ale znova vložil žárovku (tentokrát jsem světla ani nezapínal), byl jsem zas na začátku .4x pípnutí a cvrkání a nenastartoval jsem, Kde může být zakopaný pes?
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

světla 4 roků 10 měsíců zpět #2216


  • Venda1
  • Avatar uživatele Venda1
  • OFFLINE
  • Nováček
  • Příspěvky: 3
  • Karma: 0
Je tam někde zkrat , nejspíš někde na světle. Budeš tam mít někde zemní spojení . Koukni se jestli nejsou drátky někde spojeny do sebe nebo jestli není někde poškozena izolace.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

světla 4 roků 10 měsíců zpět #2217


DÍK , taky mě to napadlo,ale jak to, že po prvním testu žárovka svítila ? pokud by tam byl zkrat na kostru tak se nerozvití a pokud nejsou zapnutá tak by i při zkratu nemělo vybíjet baterii, když tam na světlech není žádné napětí. kouknu na ty kabely pak budu chytřejší.
Poslední úprava: 4 roků 10 měsíců zpět od josef melichar.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.155 sekund

  • Auto Kelly
  • Hook
  • ELIT
  • Kobras
  • VW Brouk
  • Metropol
  • Castrol
  • escape6
  • foerch
  • alcar
  • wuerth
  • trost
  • dekarbonizace
  • Flat4
  • safex

    Přihlášení