Volkswagenclub - Fórum

Vítejte na diskuzním fóru Volkswagen clubu. Pro zapojení do diskuze se prosím přihlašte, nebo registrujte.

Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Sklopení předních sedadel

Sklopení předních sedadel 5 roků 3 měsíců zpět #2120


  • Hkrok
  • Avatar uživatele Hkrok
  • OFFLINE
  • Nováček
  • Příspěvky: 2
  • Karma: 0
Ahoj,

Mohl by mi prosím nějaký majitel 5. generace Pola zkusit (a úplně ideálně vyfotit), zda se dají přední sedačky sklopit dozadu tak, aby se až opřeli o zadní sedačky? Jde mi o to, zda se sklopení nezastaví někde v půlce. Potřeboval bych tak jednu noc přespat (ve dvou lidech) a nevím, jestli to není sebevražda.

Auto chci půjčit na dovolené v půjčovně, sám ho nemám, a proto se obracím sem. Vím, že to nebude žádný pohodlný luxus a Polo není ideální auto na spaní, ale pokud to aspoň trochu půjde, zkousnu to.

Předem díky.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Sklopení předních sedadel 5 roků 3 měsíců zpět #2125


  • Volkswagen club
  • Avatar uživatele Volkswagen club
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Příspěvky: 398
  • Obdržená poděkování: 53
  • Karma: 9
Zdravím, sedadla se dají polohovat dokud se myslím nezastaví o zadní sedačky, pokud opravdu jste odolní nebál bych se toho. Mám s tímhle už docela zkušenosti a dokázali jsme spát dva i v Golfu a v Polsku jsem spal i v Brouku... Dá se to. Ale opravdu nečekejte hotel :)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Sklopení předních sedadel 5 roků 3 měsíců zpět #2129


  • Hkrok
  • Avatar uživatele Hkrok
  • OFFLINE
  • Nováček
  • Příspěvky: 2
  • Karma: 0
Taky myslím, že to půjde sklopit až do opření, ale radši bych to měl potvrzené od nějakého majitele. :)

Polo je právě ještě menší než Golf, tak z toho mám trochu strach. Ale snad to teda půjde :)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Sklopení předních sedadel 5 roků 3 měsíců zpět #2130


  • Volkswagen club
  • Avatar uživatele Volkswagen club
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Příspěvky: 398
  • Obdržená poděkování: 53
  • Karma: 9
Také záleží o jak nové či staré Polo jde :)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Sklopení předních sedadel 5 roků 2 měsíců zpět #2157


  • SantaLuck
  • Avatar uživatele SantaLuck
  • OFFLINE
  • Moderátor
  • Příspěvky: 65
  • Obdržená poděkování: 21
  • Karma: 3
Polo není Transporter. I kdyby se vyndaly opěrky a sedačky popojely až dopředu, pořád vznikne schod a nebude prostor na nohy. Spaní nikdy nebude pohodlné a člověk bude jen rozlámaný. Krom toho bude vadit středová opěrka. To již více místa bylo ve favoritu... doporučuji na dlouhých cestách využít nějakého předem domluveného "zimmer-free" nebo hostelu. Dnešní svět díky internetových aplikacím je hodně dostupný. Záda si to zaslouží a bude se rozhodně lépe dále cestovat.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.144 sekund

  • Auto Kelly
  • Hook
  • ELIT
  • Kobras
  • VW Brouk
  • Metropol
  • Castrol
  • escape6
  • foerch
  • alcar
  • wuerth
  • trost
  • dekarbonizace
  • Flat4
  • safex

    Přihlášení