Volkswagenclub - Fórum

Vítejte na diskuzním fóru Volkswagen clubu. Pro zapojení do diskuze se prosím přihlašte, nebo registrujte.

Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: pedál spojky

pedál spojky 7 roků 10 měsíců zpět #995


  • mates.1
  • Avatar uživatele mates.1
  • OFFLINE
  • Nováček
  • Příspěvky: 2
  • Karma: 0
Zdravím.Chlapy stalo se mi po 300km,že pedál spojky někdy nechce se stlačit až dolů na podlahu.Cítím a vypadá to jako když pod pedálem se něco zadrháva.Nejdřív jsem si myslel,že mi něco jeko guma z podlahy se nějek zmuchlala a lezla pod pedál.Ale nic.Pak jsem skoumal víc a pocitově mi přijde jako když se zadrhává pístnice.Je tam nejaká?A stalo se to někomu?Prosím o pomoc.Mates.1
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

pedál spojky 7 roků 9 měsíců zpět #1063


  • Karlosss
  • Avatar uživatele Karlosss
  • OFFLINE
  • Člen PREMIUM
  • Příspěvky: 54
  • Karma: 0
Už se ti podařilo zjistit problém? Nebude to spojkovým válcem?
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

pedál spojky 7 roků 9 měsíců zpět #1064


  • mates.1
  • Avatar uživatele mates.1
  • OFFLINE
  • Nováček
  • Příspěvky: 2
  • Karma: 0
Čus Karlos.Po problému s pedálem ani pes neštěkl.Nic je vše v pohodě.Samozdřejmě je to spojkový válec a pomocný válec u pedálu,který pomůže k tomu aby tě polilo pocelém těle horko. pomocný válec je trochu mokrý,tak se do toho nebudu šťourat.Až to odejde,tak cink..cink...Už to šustí.Jsem stěch lidí co nasvého drobka nedají dopustit.Celé auto jsem udělal jako nové.Mohu říct,že i lepší než z výroby.Ale na spojku a převodovku jsem ještě nešáhl.Nebylo proč.Mám najeto 255tis,tak se to už hlásí.Moc děkuji za podporu budu informovat.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.103 sekund

  • Auto Kelly
  • Hook
  • ELIT
  • Kobras
  • VW Brouk
  • Metropol
  • Castrol
  • escape6
  • foerch
  • alcar
  • wuerth
  • trost
  • dekarbonizace
  • Flat4
  • safex

    Přihlášení