Volkswagenclub - Fórum

Vítejte na diskuzním fóru Volkswagen clubu. Pro zapojení do diskuze se prosím přihlašte, nebo registrujte.

Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: porucha motoru Jetta 1.9tdi 77kw

porucha motoru Jetta 1.9tdi 77kw 5 roků 2 měsíců zpět #2159


  • mira.bacha
  • Avatar uživatele mira.bacha
  • OFFLINE
  • Člen PRO
  • Příspěvky: 1
  • Karma: 0
Zdravím a prosím o pomoc. Vlastním Jettu r.v.2007 1.9tdi 77kw s filtrem pevných částic.Po rozjezdu a zvýšení otáček začné motor kouřit bíle šedě ne modře.To trvá asi minutu jízdy pak motor mírně cukne začne blikat ikona žhavení a dým zmizí a auto jede normálně nemá omezený výkon.Diagnostika ukazovala poruchu škrtící klapky. Tu sem si nechal vyměnit auto jelo bezchybně pět dní a pak se závada opakovala. Filtr pevných částic podle diagnostiky je v pořádku.Motor nebere olej voda se neztrácí mám najeto 290 tis.km. Jezdím denně 50km do práce. Prosím o radu Vítek Míra.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

porucha motoru Jetta 1.9tdi 77kw 5 roků 2 měsíců zpět #2161


  • Volkswagen club
  • Avatar uživatele Volkswagen club
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Příspěvky: 398
  • Obdržená poděkování: 53
  • Karma: 9
Poruchy, které po nějaké době zmizí mám opravdu moc rád. Napadá mne těsnění pod hlavou zda není špatné. Voda ve válcích to být asi nemůže, ale člověk nikdy neví. Pokud není dým modrý ale jak říkáte bílí až šedý bude to mít něco společného s vodou. Ovšem když se vám voda neztrácí je to divné. Pokud vám voda v chladiči neutíká odněkud se ta voda brát musí. Zkuste napsat na facebook stránky VAG crew. tam se nedávno něco podobného řešilo. Sice u jiné značky koncernu, ale řešilo. :)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.104 sekund

  • Auto Kelly
  • Hook
  • ELIT
  • Kobras
  • VW Brouk
  • Metropol
  • Castrol
  • escape6
  • foerch
  • alcar
  • wuerth
  • trost
  • dekarbonizace
  • Flat4
  • safex

    Přihlášení