Volkswagenclub - Fórum

Vítejte na diskuzním fóru Volkswagen clubu. Pro zapojení do diskuze se prosím přihlašte, nebo registrujte.

Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: new beetle přední světla

new beetle přední světla 5 roků 8 měsíců zpět #2040


  • quasimodo
  • Avatar uživatele quasimodo
  • OFFLINE
  • Nováček
  • Příspěvky: 3
  • Karma: 0
Zdar všem.Pořídili sme si s manželkou beetla.důvod si už nepamatuju ale byla to dobrá volba.je ve velmi dobrém stavu prosím ale o radu ....přední světla svítí jen asi 10 metrů před auto a dálkový svítí tak jak bych čekal že budou svítit tlumený.štelovat už nejdou přeskakuji tam už závity plastových ozubení.ani v servisu to nedokázali seštelovat.je šance to opravit nebo rovnou nové?a když koupím nové budou svítit jak mají?nebo beetly mají tuhle vlastnost od narození?že svítí kousek před sebe...pardon jestli sem obešel nějaký zajetý postupy co se týkají komunikace tady ale sem tu čerstvě a nevím jak to tu chodí.každopádně díky předem za rady .....
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

new beetle přední světla 5 roků 8 měsíců zpět #2041


  • quasimodo
  • Avatar uživatele quasimodo
  • OFFLINE
  • Nováček
  • Příspěvky: 3
  • Karma: 0
Proc pane admine mam zakazany prispevky? Mail tam mate dejte mi vedet co mam zmenit abych dostal info ktery potrebuju..... Dekuji
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

new beetle přední světla 5 roků 8 měsíců zpět #2045


  • Volkswagen club
  • Avatar uživatele Volkswagen club
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Příspěvky: 398
  • Obdržená poděkování: 53
  • Karma: 9
Dobrý den,
já vaše příspěvky vidím a věřím, že i všichni ostatní. nezlobte se ale máme před srazem takže nám to všechno trochu trvá. Nevím v čem může být závada. Napadá mě špatně dané žárovky ve světlech, obráceně, nezacvaklé. Pokud už nejde se světly manipulovat pomocí nastavení zátěže vozidla a výšky světel, potom bych volil asi výměnu světel. ovšem v Autorizáku.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

new beetle tapecírunk na střeše 5 roků 1 měsíc zpět #2183


  • JG
  • Avatar uživatele JG
  • OFFLINE
  • Nováček
  • Příspěvky: 10
  • Karma: 0
Dobrý den.
Přítelkyně má beetla a odpadává tapecírunk na střeše,nevíte co s tím,nebo kdo to umí spravit nebo udělat novy??
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

new beetle tapecírunk na střeše 5 roků 1 měsíc zpět #2185


  • Volkswagen club
  • Avatar uživatele Volkswagen club
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Příspěvky: 398
  • Obdržená poděkování: 53
  • Karma: 9
Dobrý den, zkuste napsat na beetle club cz. :) Ja si na poradnu brouka úplně netroufnu :)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.136 sekund

  • Auto Kelly
  • Hook
  • ELIT
  • Kobras
  • VW Brouk
  • Metropol
  • Castrol
  • escape6
  • foerch
  • alcar
  • wuerth
  • trost
  • dekarbonizace
  • Flat4
  • safex

    Přihlášení