Volkswagenclub - Fórum

Vítejte na diskuzním fóru Volkswagen clubu. Pro zapojení do diskuze se prosím přihlašte, nebo registrujte.

Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: AUX

AUX 5 roků 9 měsíců zpět #2025


  • Turkos
  • Avatar uživatele Turkos
  • OFFLINE
  • Nováček
  • Příspěvky: 1
  • Karma: 0
Zdravím, mam takový dotaz. K autu vw passat b6 jsem si kvuli hudbe koupil aux k propojeni mobilu s autoradiem. Po zapojeni jsem v mediich prepl na aux zapojil telefon a hudba hrala a prepimani hudby na multifunkcnim volantu taktez( teda aspon myslim, nejsem si 100% jistej ale mam za to ze to byla prvni vec co jsem zkousel) druhej den jsem nekam jel zapojil jsem telefon pres aux hudba normalne hrala ale prepinani pisnicek uz ne... prolezl jsem cele menu ale nikde jsme nic nenasel... nevi nekdo jak tento problem vyresit popripade jestli to vubec jde prepinat na volantu kdyz je to pripojene pres aux
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

AUX 5 roků 8 měsíců zpět #2033


  • Volkswagen club
  • Avatar uživatele Volkswagen club
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Příspěvky: 398
  • Obdržená poděkování: 53
  • Karma: 9
Dobrý den,
no to je dobrá otázka, já když mám připojený telefon přes bluethoot nebo jak se to píše tak mi přepínání písniček jde i přes volant. Ovšem když je připojený AUX myslím, že funkčnost volantu už na to vliv nemá, Protože se jedná o aux. POdle mě by to jít nemělo. Ovšem zase je divné, že některé sluchátka si s tím poradí a přepnou písničku. Ale za mě si myslím, že to nebude fungovat s volantem.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.156 sekund

  • Auto Kelly
  • Hook
  • ELIT
  • Kobras
  • VW Brouk
  • Metropol
  • Castrol
  • escape6
  • foerch
  • alcar
  • wuerth
  • trost
  • dekarbonizace
  • Flat4
  • safex

    Přihlášení