Volkswagenclub - Fórum

Vítejte na diskuzním fóru Volkswagen clubu. Pro zapojení do diskuze se prosím přihlašte, nebo registrujte.

Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: SPRAVA

SPRAVA 7 roků 1 týden zpět #1347


  • Volkswagen club
  • Avatar uživatele Volkswagen club
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Příspěvky: 398
  • Obdržená poděkování: 53
  • Karma: 9
Dobrý den, pokusím se zjistit a hned jak budu něco vědět tak se ozvu :-)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

SPRAVA 7 roků 1 týden zpět #1348


  • Volkswagen club
  • Avatar uživatele Volkswagen club
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Příspěvky: 398
  • Obdržená poděkování: 53
  • Karma: 9
Tak co jsem tak hledal a našel tak to bude asi ten podtlak. Teda to by vysvětlovalo tu nožní brzdu. Takže tam bych začal. :-)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

SPRAVA 7 roků 1 týden zpět #1350


  • KOCUR
  • Avatar uživatele KOCUR
  • OFFLINE
  • Nováček
  • Příspěvky: 14
  • Karma: 0
ZDRAVIM CCEM SA OPYTAT CO VLASTNE VYRAABA PODTLAK NA MOJOM AUTE VW LUPO 1.7SDI A CO BY TAM MOHLO BYT POKAZENE ALEBO SSLABO FUNKCNE KED MI TO SPOSOBUJE TEN PROBLEM ZE PRI STOJACOM AUTE A ZOSLIAPNUTI BRZDY ALEBO ZATIAHNUTI RUCNEJ BRZDY MI ZACNNE VIBROVAT A DRNIET AUTO DAKUJEM
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

SPRAVA 7 roků 6 dní zpět #1363


  • SantaLuck
  • Avatar uživatele SantaLuck
  • OFFLINE
  • Moderátor
  • Příspěvky: 65
  • Obdržená poděkování: 21
  • Karma: 3
Dle mého názoru se jedná u Lupo bez jasného původu, kdy v minulosti dostávalo pořádný záběr, nářez. Ono to bývá u těchto malých a cenově dostuných vozidel celkem standardní záležitostí zejména u mladých a začítajících řidičů a budu těžko veřit, že Lupo bylo majetkem prvního majitele, důchodce, který s ním jezdíval na houby. Motor 1.7 SDI je oproti jiným dosti těžký a postrádá svižnost. Motor 1.7 SDI, který se kdyssi dodával do těchto malých vozidel (Arosa, Lupo, Polo) byl později nahrazen 1.9 SDI a 1.4TDI. Co se týká tvého problému, tak doporučuji zajet do autoservisu, kde jasně na místě určí závadu. Pokud bych měl čerpat z mých dlouholetých zkušeností, tak jsem se přikláněl k silentblokům motoru, ale to se tu již řešilo. Věc druhá, celkem vážný a častý problém je závada na setrvačníku, kdy stačí, aby se k vozidlu někdo choval nepřiměřeně a tento setrvačník poničil. Příčinou by byl nevyvážený chod motoru a popisovaná vibrace. Každopádně doporučuji dát Lupo do servisu, kdy odborník vozidlo uvidí a jasně sdělí příčinu závady.
Poslední úprava: 7 roků 6 dní zpět od SantaLuck.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

SPRAVA 7 roků 5 dní zpět #1364


  • KOCUR
  • Avatar uživatele KOCUR
  • OFFLINE
  • Nováček
  • Příspěvky: 14
  • Karma: 0
VELMI PEKNE DAKUJEM ZA INFORMACIE STE ASI JEDEN Z MALO KTORY MI NAPISAL SVOJE SKUSENOSTI MUSIM NAJST SERVIS KTORY SA TOMU BUDE VENOVAT A NEODOZENIE MA DOMOVV S TYM ZE SI VYMYSSLAM ALEBO ZE SAMAM S TYM NAUCIT ZIT ...KEDZE MAM TAKETO AUTICCKO TAKK SA MI TO STAVA VELMI CASTO DAKUJEM
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

SPRAVA 6 roků 10 měsíců zpět #1387


  • KOCUR
  • Avatar uživatele KOCUR
  • OFFLINE
  • Nováček
  • Příspěvky: 14
  • Karma: 0
ZDRAVIM VSETKYCH POTREBOVAL BY SOM PORADIT MAM VW LUPO SDI MOTOR SUPER STROJ AKURAT MAM PROBLEM ZE PRI STOJACOM NASTARTOVANOM AUTE KD ZOSLIAPNEM BRZDU NA DORAZ ALEBO ZATIIAHNEM RUCNU BRZDU TAK MI ZACNE DRNIET PRISTROJOVKA A CELY INTERIER ZMENI SA AJ ZVUK MOTORA TROSKU NIECO AKO KEBY SA ZAPLA KLIMA NEROZUMIEM CIM TO MOZE BYT VSETCI V SERVISOCH NECHAPU PROSIM O RADU A POMOC DAKUJEM
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.151 sekund

  • Auto Kelly
  • Hook
  • ELIT
  • Kobras
  • VW Brouk
  • Metropol
  • Castrol
  • escape6
  • foerch
  • alcar
  • wuerth
  • trost
  • dekarbonizace
  • Flat4
  • safex

    Přihlášení