Volkswagenclub - Fórum

Vítejte na diskuzním fóru Volkswagen clubu. Pro zapojení do diskuze se prosím přihlašte, nebo registrujte.

Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2

Téma: Polo 6N1 - zvuková signalizácia zapnutých svetiel

Polo 6N1 - zvuková signalizácia zapnutých svetiel 7 roků 9 měsíců zpět #1076


  • kozino
  • Avatar uživatele kozino
  • OFFLINE
  • Nováček
  • Příspěvky: 4
  • Karma: 0
Díky moc za tvoju ochotu. K autu sa dostanem až cez víkend tak to skúsim. Je to Polo 6N1, 1.6 55kW AEE, prvý krát bolo prihlásené v apríli 1999 ale myslím, že vyrobené bolo ešte v roku 1998. Ak by si chcel VIN, môžem ho napísať. Prístrojovú dosku mám tu novšiu (palivomer a teplomer sú hore v strede) ale nárazníky sú dvojdielne a smerovky sú oranžové (myslel som si, že tieto ročníky ich mali priesvitné), piate dvere už majú tretie brzdové svetlo originál z výroby.
Jediné čo som dostal k autu je tenká príručka v slovenčine (auto som kupoval už jazdené) kde je maximálne popis poistiek ktorá je od čoho (a ešte je to aj chybne, asi na staršiu verziu).

Ak by bolo vadné to relé, bola by to asi jednoduchšia varianta. Zistil som pár zaujímavých vecí o prístrojovej doske.
Kúpil som prístrojovú dosku z iného Pola (z dieslového, ale to by dúfam nemal byť problém) a na nej je naletovaný repreáčik čo vydáva ten zvuk ale ešte som s tým nič nerobil lebo sa mi zatiaľ nepodarila vytiahnuť moja prístrojovka.
Na tej prístrojovej doske je príprava na signalizáciu zapnutých parkovačiek, ale chýba tam ledka (až doteraz som si myslel že tie obrázky v prístrojovke sú osvetlované 1W žiarovkami, ale sú tam ledky, dokonca aj podsvietenie prístrojovky je pomocou led, staršia verzia by ju mala mať osvetlenú 2 žiarovkami, jediné kde mám žiarovku je obrázok diaľkových svetiel). Napadlo ma, že by som tam skúsil dať ledku a tak vyrobiť signalizáciu zapnutých svetiel priamo na prístrojovke.

Na nete som našiel nejaké obrázky tej prístrojovky, toto je základná doska: a zo zadnej strany je ten repreáčik:
Přílohy:
Poslední úprava: 7 roků 9 měsíců zpět od kozino.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
  • Strana:
  • 1
  • 2
Vygenerováno za 0.108 sekund

  • Auto Kelly
  • Hook
  • ELIT
  • Kobras
  • VW Brouk
  • Metropol
  • Castrol
  • escape6
  • foerch
  • alcar
  • wuerth
  • trost
  • dekarbonizace
  • Flat4
  • safex

    Přihlášení