• Úvod
  • Blog
  • Svátek benzínových bláznů se blíží!

Svátek benzínových bláznů se blíží!

Jeza, křeček a kapitán šnek. Pokud vám tohle nic neřeklo, nevím pod kterým kamenem jste leželi, ale určitě už musíte vylézt. Nový díl The Grand Tour je za dveřma!

 Ke dni 18. listopadu se na Youtube objevil nový trailer na další díl z dálny Amazon. Tentokrát nás tato trojce zavede na Madagaskat a opět to vypadá na spousty zábavy. Zabrousíme trochu do minulosti a představíme si tento pořad. Top Gear určitě každý zná. Jednalo se o jeden z nejvíc úspěšných pořadů na televizní stanici BBC. Zde totiž tři pánové v nejlepších letech ukázali světu, že automobilový průmysl jsou opravdu spíše hračky pro dospělé. Nebrali si žádné servítky a testovali auta, jak nikdo před nimi. Jednalo se o jediný pořad, který jste dokázali sledovat i se ženou, která autům nepodlehla. Šlo o zábavu. Rád vzpomínám na díl, kde do redakce Top Gearu přišel dopis, že pánové testují pouze luxusní auta a na auto pro obyčejné smrtelníky kašlou. Jaké pak bylo překvapení když se Clarkson objevil ve Fordu K a zkoušel se s ním vylodit v Normandii. Jak už to tak bývá všechno mělo svůj hořký konec a Top Gear všichni tři protagonisté opustili. BBC si najmula nové redaktory, kteří tento Top Gear měli zase nakopnout. Bohužel bez úspěchu. A dnes Top Gear nesleduje ani zdaleka takové množství lidí jako kdysi. 

Co se týká našich pánů, těm nabídla spolupráci firma Amazon. Trojce ve vedení Clakrsona si stanovila své podmínky a další spolupráce byla na světě. Všichni jsme měli strach co Amazon udělá a jestli nás čeká aspoň trochu té zábavy na kterou jsme od nich byli zvyklý. Všechny obavy byly zbytečné, jelikož už první trailer na první serii zbořil všechno. Pánové dostali ještě větší volnost. V BBC se museli držet pravidel, které samotná televizní stanice měla. A tady? TAdy vůbec nic. Mají skoro neomezený rozpočet, obrovský tým, který ve většině případů odešel z BBC s nimi. A tak se opět jejich pořad, nyní s názvem The Grand Tour, vysílá a je lepší než kdykoli předtím. 

Půl roku teď o nich nebylo slyšet a včera se na jejich Youtube kanále objevil právě již zmiňovaný nový trailer. Pánové si vybrali své auta, bohužel o žádný Volkswagen se nejedná, ale už jich pár samozřejmě měli. Ale i tak se zase určitě rádi podíváme co se svým Bentley Clarkson udělá.

Vypadá to na zábavu, na kterou jsme zvyklí, takže si zapište do kalendáře 18.12. Tento den se totiž na Amazonu objeví nový díl. A jak z minulosti víme, předvánoční díly, ty přece vždycky stojí za to!

 

Přihlášení