Vlajková loď jménem Arteon

Konečně nastal vytoužený okamžik. Minulou středu jsem dostal od Porsche Brno k dispozici nejnovější vlajkovou loď značky Volkswagen, luxusní limuzínu a prvotřídního krasavce Arteona.

Pokračovat ve čtení

Volkswagen Driving day 2017

Driving day je jedna z akcí, kterou pořádá Volkswagen pro své věrné zákazníky. Každý by se sem chtěl dostat, ale z důvodu omezené kapacity, se to nepovede každému. Naštěstí nás se to netýkalo a v sobotu 9. září jsme vyrazili vstříc skvělému dni.

Pokračovat ve čtení

Poděkování

Ono se řekne, udělejte sraz Volkswagenů, ale nikdo už na místě nevidí, kolik příprav to stálo. Kolik měsíců předem se Volkswagen fest připravoval. Jak dlouho všechno trvá, aby pak přišel ten osudný den, kdy bránou projede první auto. A ve finále to stojí všechno za to.

Pokračovat ve čtení

Váš sraz

Říká se, že nevstoupíš podruhé do té stejné řeky. Tahle prastará filozofická pravda se potvrdila i letos při Volkswagen festu na letišti Aeroklubu ČB v Hosíně. Druhý ročník zaměřený na setkání fandů značky Volkswagen napříč všemi modelovými řadami, generacemi či způsoby užití jejich čtyřkolých miláčků, vypadal v mnohém stejně jako v loňském roce, přesto byl tolik jiný...

Pokračovat ve čtení

Přihlášení