Auto měsíce června

Ještě se naposledy vrátím na VAG crew sraz, kde jsem potkal ještě jedno auto, které se nedalo na srazu přehlédnout, a které mělo znak Volkswagenu. Nebudu to více obcházet a vrhneme se na to.

Pokračovat ve čtení

Konec Golfů v Čechách

Sraz Golfů s motorizací GTI a R, to se prostě nabízelo ty naše testované Golfy uzavřít tím posledním, co nám v portfoliu scházelo. Řeč nebude o ničem jiným než o eRku. Máme na testování 4 dny a nepromarníme ani vteřinu. Ani kapka benzínu, co padne vedle...

Pokračovat ve čtení

Auto měsíce května

Jak jsem zmiňoval, minulý víkend jsem navštívil, jak již tradičně, VAG crew sraz. Nemohl jsem si nevšimnout červeného Golfa, který prostě měl něco do sebe. Nedalo mi to, a tak tu máme po delší odmlce auto měsíce května s Ondrou.

Pokračovat ve čtení

R-Line Arteon a VAGcrew sraz

Takže uděláme limuzínu, do které dáme 280 koní, aby se s tím dalo lítat. K tomu všemu tomu autu dáme 4,80 metru na délku, aby všichni měli dost místa. No a pak to vezmeme na sraz VAG crew. Jak to asi mohlo dopadnout...

Pokračovat ve čtení

Volkswagen v párku

Nedělám si srandu. Párky od Volkswagenu slaví v tyto dny 45 let. A to je na takový párek docela slušný. Ať pořád neřešíme auta, koukneme se i na jídlo. Ale od Volkswagenu.

Pokračovat ve čtení

Wὅrthersee Vol.2

Všichni se klepou, než se ozve první hlasité tůrování motoru, zapískání pneumatik a střílení nespáleného benzínu z výfuku. Řeč není o ničem jiném, než o odjezdu z parkoviště v podvečerních hodinách.

Pokračovat ve čtení

Přihlášení