Volkswagenclub - Fórum

Vítejte na diskuzním fóru Volkswagen clubu. Pro zapojení do diskuze se prosím přihlašte, nebo registrujte.

Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Nezapůjčení vozidla zdarma v záruční opravě

Nezapůjčení vozidla zdarma v záruční opravě 5 roků 3 měsíců zpět #2142


  • Rasty_1984
  • Avatar uživatele Rasty_1984
  • OFFLINE
  • Nováček
  • Příspěvky: 1
  • Karma: 0
Vážení členové klubu, chci se s vámi podělit a zároveň zjistit vaše zkušenosti s chováním VW k zákazníkům. Před rokem jsem si sestavil přes konfigurátor a koupil fungl nový automobil VW TIGUAN ALLSPACE 4X4 2.0TSI. Vcera po 8měsících a asi 14tisících ujetých km na silnicích, jel do Jihlavy s přítelkyní, dcerou a měsíčním synem. Po cestě se mi zapla kontrolka EPC a přestal fungovat výkon motoru, po vypnutí a zapnutí motoru to přestalo, ale jen na pár sekund než jsme zase vyjeli. Takže nervózní jízda po D1 aby jsme aspoň dojeli a nezůstali vyset. Dojeli jsme se štěstím do Jihlavy, vyhodil jsem rodinu a rovnou do autorizovaného servisu VW. A tady začla pro mě nepochopitelná noční můra. Po ohlédnutí technika byla zjištěna závada na nějakém vysokotlakém čerpadle vstřikování paliva. VYLÍTLÝ ŠROUBY které čerpadlo drží pohromadě, technik se mě ještě ptal zda se někdo v mém autě nehrabal...no v 8měsíčním novém autě v záruce asi těžko někdo, čili CHYBA PŘÍMO VE VÝROBĚ LIDSKOU CHYBOU, POKUD TO NEMONTUJE STROJ, NEBO ÚNAVA NEKVALITNÍHO MATERIÁLU. Podle technika jsme mohli cestou i vyhořet. Oprava prý minimálně týden dva, to chápu při jejich vytíženosti, ale to že nemám nárok od VW na náhradní vozidlo nikoliv v rámci své pojistky, ale záruční opravy NEPOJÍZDNÉHO NOVÉHO VOZU způsobené jasným výrobním pochybení VW, to nechápu!!! Máte podobné zkušenosti, jak se bránit? Teď mi dali malýho golf a za 500/den a s tím pojedu zpátky do Olomouce s celou rodinou. Passata mi prý nedají že by mě to stálo 1500/den.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Nezapůjčení vozidla zdarma v záruční opravě 5 roků 2 měsíců zpět #2147


  • Volkswagen club
  • Avatar uživatele Volkswagen club
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Příspěvky: 398
  • Obdržená poděkování: 53
  • Karma: 9
Dobrý den,
vaše zkušenost mne velice mrzí. Může se jednat o pochybení stroje. Nejsem si jistý zda by tohle neměla řešit vaše pojistka vozu. Myslím, že Volkswagen by vám měl dát auto na 3 dny. Ovšem nejsem si tím jistý. Každopádně bych se podíval do pojištění vašeho vozu. My jsme to řešili tak, že jsme měli půjčené auto za peníze tak jak vy, a následně přišla faktura a tu naše pojišťovna proplatila. Ovšem zeptat se na pojišťovně. Pokud máte takto nové auto, určitě jste si dělal havarijní pojištění. Tam bych se také podíval zda to není součástí.
Snad se někde skulinka najde.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Nezapůjčení vozidla zdarma v záruční opravě 2 měsíců 6 dní zpět #2385


Rasty_1984 napsal:
Vážení členové klubu, chci se s vámi podělit a zároveň zjistit vaše zkušenosti s chováním VW k zákazníkům. Před rokem jsem si sestavil přes konfigurátor a koupil fungl nový automobil VW TIGUAN ALLSPACE 4X4 2.0TSI. Vcera po 8měsících a asi 14tisících ujetých km na silnicích, jel do Jihlavy Deelay s přítelkyní, dcerou a měsíčním synem. Po cestě se mi zapla kontrolka EPC a přestal fungovat výkon motoru, po vypnutí a zapnutí motoru to přestalo, ale jen na pár sekund než jsme zase vyjeli. Takže nervózní jízda po D1 aby jsme aspoň dojeli a nezůstali vyset. Dojeli jsme se štěstím do Jihlavy, vyhodil jsem rodinu a rovnou do autorizovaného servisu VW. A tady začla pro mě nepochopitelná noční můra. Po ohlédnutí technika byla zjištěna závada na nějakém vysokotlakém čerpadle vstřikování paliva. VYLÍTLÝ ŠROUBY které čerpadlo drží pohromadě, technik se mě ještě ptal zda se někdo v mém autě nehrabal v snář autonehoda no ...v 8měsíčním novém autě v záruce asi těžko někdo, čili CHYBA PŘÍMO VE VÝROBĚ LIDSKOU CHYBOU, POKUD TO NEMONTUJE STROJ, NEBO ÚNAVA NEKVALITNÍHO MATERIÁLU. Podle technika jsme mohli cestou i vyhořet. Oprava prý minimálně týden dva, to chápu při jejich vytíženosti, ale to že nemám nárok od VW na náhradní vozidlo nikoliv v rámci své pojistky, ale záruční opravy NEPOJÍZDNÉHO NOVÉHO VOZU způsobené jasným výrobním pochybení VW, to nechápu!!! Máte podobné zkušenosti, jak se bránit? Teď mi dali malýho golf a za 500/den a s tím pojedu zpátky do Olomouce s celou rodinou. Passata mi prý nedají že by mě to stálo 1500/den.

Wow, 1500Kč/den před pěti lety :blink: vždyť je cena pořád stejná..né-li nižší mimo Prahu.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.161 sekund

  • Auto Kelly
  • Hook
  • ELIT
  • Kobras
  • VW Brouk
  • Metropol
  • Castrol
  • escape6
  • foerch
  • alcar
  • wuerth
  • trost
  • dekarbonizace
  • Flat4
  • safex

    Přihlášení