Volkswagen v Americe

I když Volkswagen nemá v Americe takové výsledky jako u nás v Evropě, určitě nemůžeme říct, že by se za mořem nic nedělo. Na výstavě v Savannahu představil prototypy na základě sériových modelů.

Pokračovat ve čtení

GTD střela a CarWars

Na akci CarWars 2017 Milovické války jsme dostali možnost si opět půjčit nového Golfa. Tentokrát to ale už nebyla žádná sranda, protože se jednalo o GTD. A jaký vlastně je?

Pokračovat ve čtení

Auto měsíce června

Při naší návštěvě v Praze jsme se domluvili na nafocení auta na měsíc červen. A že se bylo na co těšit. Daniel má totiž doma jako "rodinné auto", jak sám rád říká, svého agresivně vypadajícího červeného Golfa s úpravami od ABT. To jsme si prostě museli vyfotit. Opět přinášíme rozhovor.

Pokračovat ve čtení

50x a stále poprvé

Řeč nebude o ničem jiném než o novém Golfu. Pro někoho koncernové auto, pro jiného nejlepší model, jaký kdy z továrny Volkswagenu vyjel. Měli jsme ho 4 dny a toto je výsledek...

Pokračovat ve čtení

Auto trochu jinak

Tak se nám do rukou po dlouhé době opět dostalo nějaké to "auto". Když se na něj podíváme zblízka, určitě nám bude něco připomínat. Nejde totiž o nic jiného, než o klasickou Té Jedničku.

Pokračovat ve čtení

Přihlášení