Volkswagenclub - Fórum

Vítejte na diskuzním fóru Volkswagen clubu. Pro zapojení do diskuze se prosím přihlašte, nebo registrujte.

Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Golf 5

Golf 5 6 roků 2 měsíců zpět #1522


Ahoj všem jsem tu nový člen a potřeboval bych poradit koupil jsem Volkswagen Golf 5 rok 2007 motor 2.0 TDI 103 kW označení BKD několik lidí mi řeklo super auto super motor ale dnes se na mě chrlí že ten motor je hrůza a ať koukám kde koukám o tom motoru píše každý jinak mohl bych poprosit odkaz nebo vaše zkušenosti s tím to motorem moc děkuji za odpověď
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Golf 5 6 roků 2 měsíců zpět #1527


  • Volkswagen club
  • Avatar uživatele Volkswagen club
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Příspěvky: 398
  • Obdržená poděkování: 53
  • Karma: 9
Dobrý den,
omlouvám se, že to tak trvá. já mám osobní zkušenosti a nikdy jsem žádný problém s motorem neměl a pár členů, které máme, tak i oni si nestěžují. Neměl bych strach.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Golf 5 5 roků 10 měsíců zpět #1583


  • Mcx
  • Avatar uživatele Mcx
  • OFFLINE
  • Nováček
  • Příspěvky: 18
  • Obdržená poděkování: 8
  • Karma: 1
BKD je super motor, hlavně pravidelně měnit olej a poběží jak hodinky, dokonce lidi z Anglie na tomto motoru odladily 550 koní a snad přes 1000 NM. Díky jeho 16-ti ventilům je to lepší 1.9 TDi na ladění. Co se zbytku týče tak asi taky O.k. vyloženě jsem na něj neslyšel nějaký problém. Kluci to dávají do závoďáků. Takže se sériovým výkonem ten motor přežije kastli a zbytek auta :)))

www.darksidedevelopments.co.uk/arosa-mk2-2-0-16v-common-rail/ < Toto je ta upravená Arosa s 2.0 BKD
Poslední úprava: 5 roků 10 měsíců zpět od Mcx.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Poděkovali: Volkswagen club
Vygenerováno za 0.152 sekund

  • Auto Kelly
  • Hook
  • ELIT
  • Kobras
  • VW Brouk
  • Metropol
  • Castrol
  • escape6
  • foerch
  • alcar
  • wuerth
  • trost
  • dekarbonizace
  • Flat4
  • safex

    Přihlášení