Volkswagenclub - Fórum

Vítejte na diskuzním fóru Volkswagen clubu. Pro zapojení do diskuze se prosím přihlašte, nebo registrujte.

Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3

Téma: Sytič ??

Sytič ?? 6 roků 3 měsíců zpět #1515


  • SantaLuck
  • Avatar uživatele SantaLuck
  • OFFLINE
  • Moderátor
  • Příspěvky: 65
  • Obdržená poděkování: 21
  • Karma: 3
Klapka lze vyčistit. Pokud nepomůže, tak vyměnit a nechat nastavit přes počítač. Mrkni na náš článek ZDE: www.volkswagenpoloclub.cz/generace3/rady...pka-zavady-a-cisteni
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Sytič ?? 6 roků 3 měsíců zpět #1517


  • Prduch
  • Avatar uživatele Prduch
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 29
  • Obdržená poděkování: 1
  • Karma: 2
Rozumím a díky.
Jiří.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Sytič ?? 6 roků 3 měsíců zpět #1519


  • Prduch
  • Avatar uživatele Prduch
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 29
  • Obdržená poděkování: 1
  • Karma: 2
No, tak že dnes vyčištění klapky. Po odstranění tělasa airfiltru jsem nahlédl na klapku - děs běs, kolem obvodu klapky černý fujtajl, který byl i na difuzoru (trubky ve které se klapka otáčí). Použil jsem dle návodu na VW stránkách čistič brzd, ale výsledek nic moc. Pak jsem si vzomněl že mám kdesi čistič karburátorů - A TO JE LIDI VĚC !!! Nacákal jsem a karbon z toho lezl opravdu svižně, loupal se po celých kusech, docela mazec, tenhle čistič ho úspěšně rozpouštěl. Když bylo pohledem zjištěno že je vše vyčištěno, nasadil jsem zpět airfiltr a zkusil start. Zprvu nic moc, sací potrubí bylo plno sajrajtu z klapky a čističe, ale paak se motor rozkašlal, otáčky šly pěkně nahoru po obsluze akcelerátoru motor nezhasínal - zdá se že dobrý. Zítra zkusím znovu start studeného vozu - jsem zvědav a znovu dám zprávu. Douf že těmito mými příspěvky neotravuji, ale odezva na radu by mněla být, ať neumřene hloupí.
Jiří.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Sytič ?? 6 roků 3 měsíců zpět #1521


  • SantaLuck
  • Avatar uživatele SantaLuck
  • OFFLINE
  • Moderátor
  • Příspěvky: 65
  • Obdržená poděkování: 21
  • Karma: 3
Tak doufejme, že to zabere a Polo bude opět svižně jezdit!
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Sytič ?? 6 roků 2 měsíců zpět #1523


  • Prduch
  • Avatar uživatele Prduch
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 29
  • Obdržená poděkování: 1
  • Karma: 2
Tak že - po vyčištění klapky citelné zlepšení, po studeném startu motor šel do otáček a držel, ale díky cukání jízda nic moc.
Tak že další den odpojit baterku, počkat minutu a připojit baterku, ať se elektronika řízení motoru zresetuje. Druhý den ráno cesta do práce, dělo se totéž jen s menší razancí, ale teda žádná radost ..... odpopledne nastartuju že pojedu domů, autí naskočilo jak za mlada, tak jsem vyjel a pohoda - žádné cukání, pěkně jde za plynem, na kruháčích nepodřazuji - protě BOMBA !!!
No a to je konec předvánoční pohádky o zlobivém autíčku. Pohádky se šťastným koncem. Tak hajdy do pyžámek a něco si přejte, zachvilku tu bude Ježíšek.
Jiří
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Sytič ?? 6 roků 1 měsíc zpět #1540


  • Prduch
  • Avatar uživatele Prduch
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 29
  • Obdržená poděkování: 1
  • Karma: 2
B) Po vyčištění klapky vše funguje jak má, snad i lépe mež když jsem si ho jako bazarovku dovezl domů.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3
Vygenerováno za 0.156 sekund

  • Auto Kelly
  • Hook
  • ELIT
  • Kobras
  • VW Brouk
  • Metropol
  • Castrol
  • escape6
  • foerch
  • alcar
  • wuerth
  • trost
  • dekarbonizace
  • Flat4
  • safex

    Přihlášení