Volkswagenclub - Fórum

Vítejte na diskuzním fóru Volkswagen clubu. Pro zapojení do diskuze se prosím přihlašte, nebo registrujte.

Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2

Téma: VW Lupo - 1,0 versus 1,4

VW Lupo - 1,0 versus 1,4 7 roků 9 měsíců zpět #1019


  • MeX
  • Avatar uživatele MeX
  • OFFLINE
  • Člen FREE
  • Příspěvky: 72
  • Obdržená poděkování: 4
  • Karma: 0
Díky. Stále ještě rozmýšlíme, takže každá rada se hodí.

Co říkáte na toto? www.tipcar.cz/inzerat/volkswagen-lupo-10...top-cz-38400711.html
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

VW Lupo - 1,0 versus 1,4 7 roků 9 měsíců zpět #1022


  • Pepas
  • Avatar uživatele Pepas
  • OFFLINE
  • Nováček
  • Příspěvky: 5
  • Karma: 0
Já jsem uvažoval o dovozu Lupa z Německa. Na mobile.de je jich dost. Vyléčilo mě telefonování (kamarád co mluví německy a já seděl vedle). Začal jsem tedy prohlížet inzerci u nás na internetu. Našel jsem zajímavé Polo na "bazoši", zatelefonoval. Zamluvil a v sobotu se vydal na cestu, byla prohlídka, zkušební jízda, sepsání kupní smlouvy, zaplacení a přivezl jsem ho domů. Jsem spokojen. Po úpravě řídící jednotky, je to "F1".
Co se týče "litru", tak mi můj známý opravář říkal, že to není auto pro mě a nazval ho "lenochodem". Typ "3L" má nějakou automatickou převodovku , která má prý poruchy, spotřeba je výborná, ale náklady na opravu budou asi hodně vysoké. Chtělo ty to si nějaké vyhlédnout a jet si ho vyzkoušet.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

VW Lupo - 1,0 versus 1,4 7 roků 9 měsíců zpět #1023


  • Pepas
  • Avatar uživatele Pepas
  • OFFLINE
  • Nováček
  • Příspěvky: 5
  • Karma: 0
Tak nabízené LUPO vypadá skvěle a cena je také slušná. Stav počítadla km na tachometru je skvělý, ale kolik to má najeto? Porovnat se serviskou. Podle vinka se dá zjistit skutečný stav ve značkovém servisu VW i v ČR. VW má data ve své servisní síti. Možná by to šlo zjistit i s využitím resp. pomocí VWclubu. V Německu je stáčení tachometru trestné. Český dovozce však může stočit tachometr po překročení statní hranice a ničeho se nedopustil.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
  • Strana:
  • 1
  • 2
Vygenerováno za 0.127 sekund

  • Auto Kelly
  • Hook
  • ELIT
  • Kobras
  • VW Brouk
  • Metropol
  • Castrol
  • escape6
  • foerch
  • alcar
  • wuerth
  • trost
  • dekarbonizace
  • Flat4
  • safex

    Přihlášení