Volkswagenclub - Fórum

Vítejte na diskuzním fóru Volkswagen clubu. Pro zapojení do diskuze se prosím přihlašte, nebo registrujte.

Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3

Téma: Silniční zákon - změny od roku 2016

Silniční zákon - změny od roku 2016 8 roků 4 měsíců zpět #115


  • ergynho_009
  • Avatar uživatele ergynho_009
Zdravím, věděl by někdo, jaké změny silničního zákonu budou platit v novém roce? Slyšel jsem o nějaké novele.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Silniční zákon - změny od roku 2016 8 roků 4 měsíců zpět #116


  • ergynho_009
  • Avatar uživatele ergynho_009
Zatím jsem našel jen tohle: " 9. listopadu 2015 vychází ve Sbírce zákonů vyhláška č. 294/2015 Sb., platná od 1. ledna 2016, která zcela nahrazuje stávající vyhlášku č. 30/2001 Sb. (o dopravních značkách)."
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Silniční zákon - změny od roku 2016 8 roků 3 měsíců zpět #202


  • Benndy_CZ
  • Avatar uživatele Benndy_CZ
  • OFFLINE
  • Člen PRO
  • Příspěvky: 58
  • Obdržená poděkování: 2
  • Karma: 0
1. Má se nějakým způsobem změnit dálniční síť, takže se ze stávajících rychlostních komunikací stanou dálnice. V podstatě to znamená cca 500 km "nových" dálnic a nutnost upravit značky.

2. Začne platit nový bodový systém a vypadá to tak, že se zvýší pokuty.

3. Od 1. ledna si lidi budou moct zažádat o registrační značky na přání.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Silniční zákon - změny od roku 2016 8 roků 3 měsíců zpět #203


  • Matty999
  • Avatar uživatele Matty999
  • OFFLINE
  • Člen FREE
  • Příspěvky: 44
  • Karma: 0
Nezapomeň na největší perličku:

Řidičům, jejichž vůz se nachází ve špatném technickém stavu, hrozí, že jim policista na místě sebere malý technický průkaz.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Silniční zákon - změny od roku 2016 8 roků 3 měsíců zpět #226


  • Vendys
  • Avatar uživatele Vendys
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 34
  • Obdržená poděkování: 8
  • Karma: 2
Ty značky na přání jsou fakt na dvě věci. Počítal jsem , že pokud si značku zakoupím tak při její ztrátě obdržím náhradní.
Já si myslím, že to je zase dobře promyšlenej krok našeho státu jak z lidí vymámit peníze.
Příklad. Požádám o vydání třech značek(auto+držák na kola na tažné) . Zaplatím 15.000 a po týdnu mě někdo jednu ukradne. Řeknu dobrá, mám přeci ještě jednu pro držák kol.
Ale poté přijde situace, kdy přijde další šikula a ukradne druhou a jsem v pytli.
Nechápu ten systém, když můžou být na jeden vůz vydány 3 registrační značky a proč poté nemůže být vyrobená další. Vždyť může být na značce například pořadové číslo v pravém rohu.
Nevím, proč raději poslanci neudělají registrační značky na jméno. Příklad budu mít staré auto a prodám ho. Přijdu na úřad , tam se udělá převod a mě zůstanou stará rz a nový majitel dostane novou rz. Pokud v tu chvíli nebudu vlastnit žádný vůz, tak si schovám rz do depozitu.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Silniční zákon - změny od roku 2016 8 roků 3 měsíců zpět #232


  • silvervan
  • Avatar uživatele silvervan
  • OFFLINE
  • Nováček
  • Příspěvky: 6
  • Obdržená poděkování: 6
  • Karma: 1
Vašku to je přeci blbost, mit značky na jméno, ty speciální na jméno jsou a zůstávají ti, ale normální ne. Představ si třeba velkého prodejce, jak by s tim musel šachovat, spousta zbytečných komplikaci.
A to ze ti nedají duplikát značky na praní je mrzute, ale nějaká pravidla to mit musí, snad se nenajdou vykukové, kteří je budou krást schválně.
Poslední úprava: 8 roků 3 měsíců zpět od silvervan.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3
Vygenerováno za 0.150 sekund

  • Auto Kelly
  • Hook
  • ELIT
  • Kobras
  • VW Brouk
  • Metropol
  • Castrol
  • escape6
  • foerch
  • alcar
  • wuerth
  • trost
  • dekarbonizace
  • Flat4
  • safex

    Přihlášení