Volkswagenclub - Fórum

Vítejte na diskuzním fóru Volkswagen clubu. Pro zapojení do diskuze se prosím přihlašte, nebo registrujte.

Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Praskly sberny krouzek pod volantem

Praskly sberny krouzek pod volantem 6 roků 4 měsíců zpět #1504


  • Rajmik
  • Avatar uživatele Rajmik
  • OFFLINE
  • Nováček
  • Příspěvky: 1
  • Karma: 0
Zdravim,

chtel bych se zeptat zda tu nekdo uz menil praskly sberny krouzek pod volantem. Mam Tiguana 2014 1.4 TSI 90 kW a vcera pri vyjizdeni z parkoviste jsem uslysel prasknuti pod volantem.Auto na to hned zaclo hlasit poruchu airbagu,nejdou ovl. tlacitka na volantu a je nefunkcni klakson...Dnes jsem byl na diagnostice kde se muj typ na zavadu potvrdil...A ted nastava problem, bylo mi receno, ze nyni se krouzek (kod dilu 5K0953569AL) vyrabi jako nahrada za predesly a stoji cca 7,500 ,- + a jeste neni jistota, ze tato nahrada bude mechanicky a rozmerove pasovat, tudiz je hovadina abych ten dil objednaval kdyz nemam jistotu,proto se ptam zda nekdo uz tuto zavadu resil a poradil by mi jak postupovat. Neni problem zajet do autorizaku a nechat to tam stat,ale proc nevyuzit i ostatni moznosti, zvlast kdyz mam kolem sebe znamy pres auta, jeste cekam jestli se to nekam posune skrz jednoho znameho...Predem diky za odpoved
Poslední úprava: 6 roků 4 měsíců zpět od Rajmik.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Praskly sberny krouzek pod volantem 6 roků 4 měsíců zpět #1508


  • Volkswagen club
  • Avatar uživatele Volkswagen club
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Příspěvky: 398
  • Obdržená poděkování: 53
  • Karma: 9
Hodím to na fóra kolem kam mám kontakt a hned jak něco zjistím dám echo :-)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Poděkovali: Rajmik
Vygenerováno za 0.137 sekund

  • Auto Kelly
  • Hook
  • ELIT
  • Kobras
  • VW Brouk
  • Metropol
  • Castrol
  • escape6
  • foerch
  • alcar
  • wuerth
  • trost
  • dekarbonizace
  • Flat4
  • safex

    Přihlášení