Volkswagenclub - Fórum

Vítejte na diskuzním fóru Volkswagen clubu. Pro zapojení do diskuze se prosím přihlašte, nebo registrujte.

Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Zavada světel

Zavada světel 5 roků 7 měsíců zpět #2043


  • Kapi
  • Avatar uživatele Kapi
  • OFFLINE
  • Nováček
  • Příspěvky: 2
  • Karma: 0
Ahoj všem mam ted takový menši problem. přestala mi svitít světla jak parkovačky tak i vzadu obrysovky ......měl jsem automaticke svícení tak po nastatrovaní se mi rozsvitily xenony parkovačky a zadní ... ted níc ..rozsvítí se mi xenony až když přepinač dam do polohy svícení ale stale nesvítí ostatní když necham rozsvícené a vyndám kliček a mam otevřeny dveře tak nefunguje ani zvukovy signal upozornění... na počitaci to neukazuje že by byla v poruše nějaka žarovka atd...zkontroloval jsem všechny pojístky a stale se mi to nepovedlo rozchodít... když dam blinkr a necham ho zaplej tak mi svítí i parkovačka i vzadu a když vytahnu klíče tak se ozve i zvukový signal... zkoušel jsem z jíneho přepinač světe tak ten je taky vpořadku ....kdyby existovalo nejake podrobne schema tak se dalo i kouknout ale co jsem nasel tak toje jen orientacni vše jde přez nejakou jednotku J501 podle mne je to přes komfortni jednotku kde vubec je?...už nevím co dal prosím o radu díky
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Zavada světel 5 roků 7 měsíců zpět #2044


  • Kapi
  • Avatar uživatele Kapi
  • OFFLINE
  • Nováček
  • Příspěvky: 2
  • Karma: 0
Tak opraveno špatne rele....
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.112 sekund

  • Auto Kelly
  • Hook
  • ELIT
  • Kobras
  • VW Brouk
  • Metropol
  • Castrol
  • escape6
  • foerch
  • alcar
  • wuerth
  • trost
  • dekarbonizace
  • Flat4
  • safex

    Přihlášení